Čarovná adventura Songs of Glimmerwick

Autor: olishuPublikováno: 21.1.2022, 13:41

Publikováno: 21.1.2022, 13:41

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 72 článků

Kdo by nechtěl mít čarovnou flétnu jejíž písně kouzlí? Síla její hudby vám dovoluje promlouvat se stromy, očaruje nástroje, aby sami pracovali nebo přivolá déšť, aby zalil úrodu na zahrádce. Magická hudba vám pomůže i s různými překážkami, které vám stojí v cestě za dobrodružstvím. Ve fantastické zemi Glimmerwick je všechno tohle možné. V tomto lesním světě sesíláte kouzla pomocí hudby…

Vývojáři z Eastshade Studios nedávno oznámili hru Songs of Glimmerwick a popisují ji jako směsici adventury, zahradnického simulátoru a RPG. Hra se odehrává na ostrově Glimmerwick, na kterém se nachází proslulá univerzita magie. Hráči se účastní výuky a zároveň pomáhají pečovat o univerzitní zahradu. Navazují přátelství se spolužáky a obyvateli města a vyšetřují záhady v okolí ostrova. Těšit se můžete nejen na hlavní příběh, ale také na různé vedlejší aktivity. Magický zdroj ostrova se vytrácí. Les pomalu umírá, ale nikdo neví, kdo za tím vším stojí.

Vydání hry Songs of Glimmerwick je plánováno na rok 2023 a krátký trailer vám napoví, na jaký čarovný svět se můžete těšit.