Červenec 2018 a jeho hry zdarma

Autor: tonyskatePublikováno: 28.6.2018, 17:06

Publikováno: 28.6.2018, 17:06

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5017 článků

Microsoft opět jakoby na poslední chvíli představil nabídku her zdarma pro Zlaté členy Xbox Live na měsíc červenec. A ani tentokrát vás moc nepotěší. Celou situaci aktuálních Games with Gold opět zachraňují hry z Xboxu 360 a vlastně i předplatné Xbox Game Pass, jehož nabídka je pro příští měsíc opravdu parádní. Nicméně kousněme do toho nakyslého jablíčka.

Jak už jsme zmínili v úvodu, hry zdarma pro Xbox One jsou tentokrát opravdu chabé a zahrnují dvojici nezávislých her Assault Android Cactus a Death Squared. V prvním případě se jedná o arkádovou sci-fi střílečku, jež se hodí i pro hraní ve více hráčích. V závěsu je pak kooperativní logická hra pro jednoho, dva či čtyři hráče. Ačkoliv Death Squared vypadá na solidní zábavu pro šedé buňky pana Poirota, dokážeme si představit daleko lepší nabídku.

A teď už pojďme na Xbox 360. V první polovině měsíce se dočkáme bojovky Virtua Fighter 5 Final Showdown, o které toho asi není třeba více říkat a pokud holdujete mlátičkám, určitě budete potěšeni. Jen dodáme, že dodnes se hra nedočkala pokračování, na které už fanoušci čekají více než deset let. Asi nejlepší z celé nabídky je pak akce Splinter Cell Conviction. Jako špion Sam Fishter se opět vydáte do akce, ovšem tentokrát to bude osobní, takže plížení kolikrát nahradí pěkně drsná akce. Obě hry budou samozřejmě hratelné na Xbox One díky zpětné kompatibilitě.