COD Warzone až pro 200 hráčů

Autor: p.a.c.oPublikováno: 30.6.2020, 17:28

Publikováno: 30.6.2020, 17:28

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1984 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Zdají se vám dnešní BR hry stále moc malé? Tak to jistě oceníte časově omezenou možnost, kterou do hry přidali vývojáři Call of Duty Warzone. V rámci squadů umožní hraní až pro 200 hráčů, takže se na mapě bude moct potkat padesát týmů po čtyřech hráčích. Že to bude pořádná řežba asi netřeba dodávat, snad jenom do té doby, dokud se vývojáři nerozhodnou toto zpřístupnit také pro jednotlivé hráče. Dnes také dorazí nový obsah čtvrté sezóny, jenž mimo nového herního módu přidá také nové zbraně, operátora, mapu a celou řadu dalšího obsahu. Tak hurá do boje, protože nebude lepší pocit, než být první tým z padesáti.

 • FABIOOZO

  No je to zabavna vec, ale dokud nebude moznost vypnout crossplay nema smysl hrat proti nacheaterovanym PC hracum (aimbot – jedna rana z cehokoliv a hned jste mrtvy, wallhack – vidi pres zdi, noclip – i kdyby stal primo pred vama tak ho neuvidite, infinebreath – neomezena plynova maska) a ze jich potkate hodne. Zajimave ze na PC jde vypnpout, na PS4 jde vpnout ale na Xboxu proste nejde vypnout. To jako proc. Rad bych hral jen proti xboxakum.

  • mr-cenda

   Mně to vypnout jde. Mně spíše vadí hráči na ovladačích. Ten auto aim je strašidelnej …

  • vypnout jde, akorat ne primo ve hre, ale v nastaveni konzole.

 • Miloš Horáček

  crossplay vypnout na xboxu ve warzone bohuzel nejde a kdyz se to vypne v nastaveni xboxu tak to nikoho nenajde.cheateru je tam hromada nechapu proc je to na xboxu takto omezene.