Darksiders III prozrazeni na příští rok

Autor: chaosteoryczPublikováno: 2.5.2017, 13:11

Publikováno: 2.5.2017, 13:11

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2180 článků

Vydavatelství THQ Nordic v minulosti několikrát potvrdilo, že série Darksiders ještě neřekla poslední slovo, a že s ní má plány do budoucna. Díky Amazonu teď víme, že to nebyly plané řeči do větru a můžeme se pomalu těšit na příští rok, kdy by se třetí díl měl začít prodávat. Kdo čeká návrat Války nebo Smrti je mimo, vedoucí otěže tentokrát převezme Fury, coby ženská hrdinka. Prosíme berte v potaz, že zatím nejde o oficiální oznámení a veškeré informace čerpáme z popisu hry.

Přestože hlavní hrdinka nebude působit tak mohutným dojmem jako její předchůdci, v bojích obratně využije bič a magické schopnosti, kterými oplývá, aby na Zemi nastolila rovnováhu mezi dobrem a zlem. Hlavními nepřáteli budou zhmotněné smrtelné hříchy, jejichž hledání a likvidace proběhne v otevřeném živoucím světě, jenž slibuje bohatý příběh. To vše ve stylu typickém pro sérii Darksiders, což znamená zdevastované prostředí připomínající peklo, kde se vlády pozvolna, ale jistě ujímá příroda. Vývoj by podle všeho mělo mít na starosti studio Gunfire Games, které založilo bývalé vedení celku Crytek Austin a naplnilo ho klíčovými členy zaniklého tvůrčího týmu Vigil Games. Ten, jak jistě víte, vytvořil první dva díly Darksiders.

Aktualizace: Pokračování post-apo rubačky můžeme brát téměř za oficiální, neboť server IGN vydal trailer, jenž vydaní příštího roku potvrzuje.