Death Stranding pro PC Gamepass obsahuje Achievementy

Autor: CryptahPublikováno: 21.8.2022, 21:25

Publikováno: 21.8.2022, 21:25

Sociální sítě

O autorovi

Cryptah

Cryptah

Je autorem 64 článků

Jak už všichni víme, stala se jedna z neuvěřitelných věcí a dílo, které původně exkluzivně patřilo na konzole Playstation, se nyní objeví v Gamepassu pro PC. Hra Death Stranding pojednává o příběhu kurýra, který během svých cest naráží na spousty problémů. Tvůrcem této hry není nikdo jiný než Hideo Kojima a tak už nyní je jasné, že to budou nejen grafické orgie ale kus dobře odvedené práce. Podle všech recenzí, které jsem na hru četl, je potřeba u hry na jejím začátku vydržet, protože rozjed je pomalý a mdlí. To se ale v pozdější fázi mění a hra vás uchvátí a nebudete se moci odtrhnout.

Hra sice vyjde v originální a původní verzi, nicméně hráči Gamepass se mohou aspoň těšit na ultrawide mode, photo mode a mód pro vysoké snímky a plynulejší pohyb. Budeme také moci během hraní odemknout Chiral Gold / Omnireflector „Ludens Mask“ Sunglasses (Color Variant), Gold and Silver Power Skeleton, Gold and Silver All-Terrain Skeleton nebo Gold and Silver Armor Plate.

Ale pozor, nekončíme. To nejlepší na konec. Když jsem se dozvěděl, že hra vychází pro Gamepass, tak jediné mé přání bylo, aby hra obsahovala achievementy. A jak je již nyní jasné z nadpisu novinky, dostal jsem je. Achievementy jsou shodné s trofeji (Trophy) ze zmíněné konzole od SONY.

Hra obsahuje celkem 63 achievementů, z toho 31 tajných v celkovém skóre 1000G. Server True Achievements již odměny ze hry dostal a umístil na svém serveru. Jelikož jich je opravdu hodně, dávám vám odkaz na jejich seznam.

https://www.trueachievements.com/game/DEATH-STRANDING/achievements

Hra pro PC Gamepass vychází 23 srpna.