Diablo II: Resurrected dorazí na Xbox

Autor: HusekDPublikováno: 20.2.2021, 8:05

Publikováno: 20.2.2021, 8:05

Sociální sítě

O autorovi

HusekD

Je autorem 47 článků

Společnost Blizzard Entertainment nám s vývojáři z Vicarious Visions představili na BlizzConline 2021 Diablo 2: Resurrected. Tento plnohodnotný remake bude obsahovat veškerý obsah jak ze základní hry, tak i z datadisku Lord of Destruction. Hráči tak nebudou o nic ochuzeni a budou se moct vydat do temných kobek se všemi hrdiny z původní verze. Tentokrát si jí budete moct vychutnat s 3D vykreslováním, dynamickým osvětlením, vylepšenými animacemi a v rozlišení 4K. Pokud si budete chtít zavzpomínat na staré dobré časy, tak to vám bude umožněno stisknutím jediného tlačítka, díky kterému je možné plynule přepínat mezi novou a původní grafikou. Vývojáři nám nepřinesli jen hezčí grafické zpracovaní, ale nezapomněli ani na zvuk a soundtrack, který se dočkal také celkového přepracování, díky čemuž bude podporovat prostorový zvuk Dolby 7.1. Já osobně jsem na nové zpracování opravdu natěšený a jsem rád, že se tento klenot dostane do rukou i mladším hráčům, kteří by se do původního Diabla 2 nepodívali. Samozřejmě se ale jedná pouze o nostalgickou odbočku a všichni fanoušci netrpělivě vyhlížejí plnohodnotné pokračování Diablo 4. Vydání remaku je naplánováno na rok 2021 a bude vycházet pro Xbox One a Xbox Series X/S.

14. 06. 2021 • p.a.c.o0

E3 2021: Diablo II Resurrected hlásí příchod

Jedním z překvapivých titulů, které se objevily na konferenci MS a Bethesdy, bylo oznámení vzkříšení dvacet let staré klasiky, Diabla II. Zlo přežilo a tak se s ním bude třeba opět vypořádat a to na konzolích Xbox One a Xbox Series. Všichni démoni nás na férovku pozvou 23. září, kdy hra dorazí. Ještě předtím, než vyjde její plná verze, otevřou se pro vyvolené (rozumějte ty si předobjednávkou) na krátký okamžik...

»
25. 01. 2021 • tonyskate2

Blizzard s novou posilou chystá remake Diablo II

Studio Vicarious Visions vám nemusí v první chvíli znít povědomě, ale podílely se třeba na sérii Skylanders a především za skvělými remaky Crash Bandicoot N. Sane Trilogy a Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. Přes víkend jsme se dozvěděli, že byli v rámci společnosti Activision Blizzard přesunuti od Activisionu k Blizzardu a budou se plně věnovat jejich projektům.

»