E3 2019: Deathloop od tvůrců Dishonored

Autor: tonyskatePublikováno: 10.6.2019, 16:40

Publikováno: 10.6.2019, 16:40

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5312 článků

Musíme uznat, že letošní konference společnosti Bethesda byla z hlediska obsahu velmi vydařená a druhou zbrusu novou značkou je titul Deathloop, za kterým stojí studio Arkane, jež má na triku výtečnou série Dishonored. Podobně jako u GhostWire: Tokyo, neznáme platformy, takže nejspíše obě hry byly oznámeny trochu předčasně a chystají se až na next-gen.

Deathloop vás přenese na nezákonný ostrov Blackreef, kde v nekonečném souboji proti sobě stojí dva výjimeční zabijáci. Těšit se můžete na nádherné lokace a puntičkářský design úrovní, které vám umožní přistupovat ke každé situaci jedinečně. Po celém ostrově budete lovit cíle, abyste jednou provždy dosáhli konce nekonečného cyklu, v němž jsou oba vrahové uvězněni. Ovšem mějte na paměti, že pokud neuspějete napoprvé, zemřete, a pak znovu a zase znovu.

17. 11. 2020 • tonyskate1

Časová exkluzivita akce Deathloop

Zatímco pokračuje proces akvizice Zenimax Media a Bethesda Softworks společností Microsoft, je třeba ctít dříve uzavřené dohody. Na mysli máme samozřejmě chystanou střílečku Deathloop zasazenou do časové smyčky. Prvotní představení hry nás nadchlo více, ale snad se nakonec tvůrci Dishonored překonají a případně se vrátí ke své oblíbené značce. Deathloop vyjde 21. května na PC a Sony a jak prozrazuje přiložený trailer, na jiné konzole hra zamíří až rok po...

»