E3 2019: FIFA 20 bez Cesty, za to ale s Voltou

Autor: chaosteoryczPublikováno: 9.6.2019, 8:25

Publikováno: 9.6.2019, 8:25

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 2233 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Majoritní změny ve fotbalové sérii FIFA se za poslední roky soustředily především na režim Cesta. Na hratelnost se samozřejmě nezapomínalo, ale přeci jen v ní se ladí již dobře zaběhnutý systém. Většinou jsme tak informováni, že dotyčný ročník lépe kope, hráči se lépe hýbají a hra s míčem působí zase o maličko realističtěji. To určitě bude platit i tento rok, takže co je nového? EA Sports Volta. Komplexní režim, který přenese fotbalovou vášeň do pouličního života.

Název nového režimu odkazuje v portugalštině na návrat. V tomto případě na návrat pouliční kopané, která kdysi vycházela samostatně jako Streets. Hratelnost se má soustředit na krásu městského prostředí a hru malých skupin hráčů. Tomu odpovídají i herní módy. Volta nabídne 3v3, 4v4, 5v5 a Futsal. Vývojáři chtějí, abyste si užili rozmanité lokace napříč Amsterdamem, Londýnem nebo Tokiem, kde se fotbal přesune na střechy výškových budov. Totéž platí pro personalizaci hráče. Vzhled je u Volty stejně důležitý jako umění ovládnout míč.

Z jednotlivých režimů budou na výběr Volta Kick-Off, Volta World, Volta Story a Volta League. V prvním případě vezmete hvězdy oblíbených týmů a přesunete je ze stadiónů do ulic. World nechá vyniknout vaši taktickou stránku, když se postavíte AI týmům se svým celkem snů. Mód Story se nese v duchu „from zero to hero“. Jako neznámý hráč to dotáhnete až k šampionátu Volta World Championship v Buenos Aires a poznáte tak legendy pouličního fotbalu. Volta Leagues je pak čistý online proti skutečným hráčům.

Standardní edice hry vychází 27. září, nicméně máte příležitost sáhnout po Champions a Ultimate edicích. Díky nim dostanete jak obsah pro Ultimate Team, tak možnost hrát už 24. září.

 • klidas

  tento rok to vidim na PES 🙂

  • PES byl a je vyborny I letos, spis bych rekl, z obe hry nabizeji dost jiny pohled na hru, takze se daji I obe stridat 🙂

   • quidofrontiere

    kdyby se tak daly stahnout i na xbox realny jmena…

 • Radek Jakubec

  Pro Evo jako každý rok 🙂

 • quidofrontiere

  „Na hratelnost se samozřejmě nezapomínalo, ale přeci jen v ní se ladí již dobře zaběhnutý systém.“
  ale no tak 😀

18. 07. 2019 • p.a.c.o0

FIFA 20 v novém gameplay videu

Včera jsme tu měli gameplay video ukazující novinky v NHL 20 a dnes je na řadě fotbalový bratříček FIFA 20. Ve videu se tak podíváme na novinky ohledně nového zahrávání nejrůznější přímých kopů či penalt, kde bychom díky novému systému měli přesně a jasně vidět, kam daný kop zahráváme. Tajně doufám, že minimálně u penalt se konečně vývojáři poučili a při hře u jedné televize nebude ukazatele směru vidět. V...

»