E3 2019: FIFA 20 bez Cesty, za to ale s Voltou

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 9.6.2019, 8:25

Publikováno: 9.6.2019, 8:25

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2433 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

Majoritní změny ve fotbalové sérii FIFA se za poslední roky soustředily především na režim Cesta. Na hratelnost se samozřejmě nezapomínalo, ale přeci jen v ní se ladí již dobře zaběhnutý systém. Většinou jsme tak informováni, že dotyčný ročník lépe kope, hráči se lépe hýbají a hra s míčem působí zase o maličko realističtěji. To určitě bude platit i tento rok, takže co je nového? EA Sports Volta. Komplexní režim, který přenese fotbalovou vášeň do pouličního života.

Název nového režimu odkazuje v portugalštině na návrat. V tomto případě na návrat pouliční kopané, která kdysi vycházela samostatně jako Streets. Hratelnost se má soustředit na krásu městského prostředí a hru malých skupin hráčů. Tomu odpovídají i herní módy. Volta nabídne 3v3, 4v4, 5v5 a Futsal. Vývojáři chtějí, abyste si užili rozmanité lokace napříč Amsterdamem, Londýnem nebo Tokiem, kde se fotbal přesune na střechy výškových budov. Totéž platí pro personalizaci hráče. Vzhled je u Volty stejně důležitý jako umění ovládnout míč.

Z jednotlivých režimů budou na výběr Volta Kick-Off, Volta World, Volta Story a Volta League. V prvním případě vezmete hvězdy oblíbených týmů a přesunete je ze stadiónů do ulic. World nechá vyniknout vaši taktickou stránku, když se postavíte AI týmům se svým celkem snů. Mód Story se nese v duchu „from zero to hero“. Jako neznámý hráč to dotáhnete až k šampionátu Volta World Championship v Buenos Aires a poznáte tak legendy pouličního fotbalu. Volta Leagues je pak čistý online proti skutečným hráčům.

Standardní edice hry vychází 27. září, nicméně máte příležitost sáhnout po Champions a Ultimate edicích. Díky nim dostanete jak obsah pro Ultimate Team, tak možnost hrát už 24. září.

 • klidas

  tento rok to vidim na PES 🙂

  • PES byl a je vyborny I letos, spis bych rekl, z obe hry nabizeji dost jiny pohled na hru, takze se daji I obe stridat 🙂

   • quidofrontiere

    kdyby se tak daly stahnout i na xbox realny jmena…

 • Radek Jakubec

  Pro Evo jako každý rok 🙂

 • quidofrontiere

  „Na hratelnost se samozřejmě nezapomínalo, ale přeci jen v ní se ladí již dobře zaběhnutý systém.“
  ale no tak 😀

15. 11. 2019 • sirnaq24260

Raymond: Chceme být rovnocenými soupeři!

Dnešní rozhovor začínáme s manažérem týmu SK Slezská, zároveň jediným zástupcem z Moravy – Raymondem.

»
04. 11. 2019 • sirnaq24260

KazatelCZE: Jsme sice nováčci Xboxweb League, ale chceme ji vyhrát!

Dnes tady máme rozhovor s kapitánem našeho domácího týmu FC Xboxweb, zároveň veteránem české Pro Clubs scény Martym.

»
04. 11. 2019 • lindros88cze1

Xbox Masters o 230000kč startuje!

Možná jste včera zaznamenali oznámení oficiálních turnajů v Xboxu pod názvem Xbox Masters. Máme velkou radost, že se podařilo připravit i velké turnaje na Xboxu a za to patří velký dík organizátorům a partnerům. Za tým XW  nás to těší dvojnásob, jelikož se na turnaji budeme podílet. Ale teď k samotným turnajům.

»
01. 11. 2019 • sirnaq24261

Vorlajzzz: Začátek Xboxweb League nebyl pro nás jednoduchý!

Dnešní rozhovor začínáme s manažérem týmu FK Severka, zároveň vítězem 1. ročníku VPG CZ/SK ligy (nově Xboxweb League) a člověkem, který měl velký podíl na rozjezdu české Pro Clubs scény Vorym.

»
07. 10. 2019 • sirnaq24260

Xboxweb League startuje!

Nazdar fifaři, pár dnů zpět jsme Vám představili zbrusu novou československou Xboxweb League ve hře FIFA 20, režimu Pro Clubs. Lehce jsme Vám nastínili jak to bude vypadat, ale dnes bychom Vás chtěli obeznámit s  kompletními informacemi.

»
04. 10. 2019 • DandyCZE0

Xboxweb FIFA 20 Welcome Cup

Stejně jako v NHL, tak i ve FIFĚ jsme letos připravili úvodní turnaj a podle očekávání i herní sezónu, kterou představíme v nejbližších dnech!

»
29. 09. 2019 • sirnaq24261

FIFA 20 Pro Clubs a Xboxweb League

Zdravíme všechny online hráče a hlavně fifa nadšence! Naše úspěšné FIFA, NHL a PUBG turnaje již určitě znáte. Dnes, Vám ale chceme představit absolutní bombu a hlavní novinku letošního roku – spuštění Xboxweb League v FIFA 20, režimu Pro Clubs. Naše československá liga se odehraje v nejnovější verzi hry a to pod systémem VPG, který je celosvětově využíván. Díky tomuto jedinečnému systému jsme schopni hru posunout blíže reálnému fotbalu (Nákup/prodej...

»
28. 09. 2019 • kazatelcze6

RECENZE: EA SPORTS FIFA 20

Ani tento rok nejsme ochuzeni o další díl ze série FIFA. Dnes necháme stranou handrkování na téma, jestli je lepší FIFA nebo PES, kdo si koupil licenci na Juve a raději si rovnou řekneme něco o nové FIFA 20.

»