EA představí novinky na vlastní akci

Autor: tonyskatePublikováno: 5.5.2020, 7:17

Publikováno: 5.5.2020, 7:17

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5385 článků

Ačkoliv je veletrh E3 zrušen, společnosti Electronic Arts se to prakticky netýká, jelikož už několik let pořádá svou vlastní akci EA PLAY, která je náhradou za jejich tehdejší E3 konferenci. Současně pak hráčům umožňuje vyzkoušet jejich nejnovější hry a jedná se vlastně o událost především pro fanoušky. Ačkoliv letos řádí koronavir, akce se uskuteční, ovšem v digitální podobě, pro což vydavatel vhodně pozměnil název na EA Play Live.

EA Play Live bude zcela digitální konferencí, která se uskuteční 11. června 2020, u nás vlastně až v pátek 12. června v 01:00 našeho času. Slíbeny jsou světové premiéry, novinky a mnoho dalšího. Lze tedy samozřejmě počítat s oznámením nových her a pochopitelně i podrobnějším představením již oznámených, které se mohou ukázat v následujících týdnech.

Ještě před akcí totiž nejspíše bude oznámena FIFA 21 či jiné sportovní ročníky a doufejme, že next-gen NHL se konečně dočká přechodu na nový engine. Ve hře samozřejmě také Dragon Age 4 či další obsah pro The Sims 4. Ukáží se i nezávislé projekty divize EA Originals, ale jinak toho vlastně o budoucích projektech EA moc nevíme. Další Battlefield dorazí až příští rok, ovšem lze počítat s představením nějaké hry ze světa Star Wars. Nejspíše můžeme očekávat i nějaká překvapení, aby EA stvrdila svou pozici velkého vydavatele a připravenost na novou generaci konzolí.