Gears Tactics snad i pro Xbox One

Autor: tonyskatePublikováno: 9.1.2019, 12:26

Publikováno: 9.1.2019, 12:26

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3776 článků

Loňská E3 prezentace přinesla představení nejen akce Gears 5, ale také her Gears Pop a Gears Tactics. Microsoft se rozhodl s touto sérií zabrouzdat do všech možných žánrů. Zatímco na podzim se můžeme těšit na Gears 5, která vypadá na žádaný posun série a určitě si ji nenechá ujít řada hráčů, zvláště když bude hned v předplatném Xbox Game Pass, na letošní rok je potvrzena i tower-defense mobilní hra Gears Pop. Ta nakonec nevypadá vůbec špatně a mohlo by se jednat o příjemnou oddechovku. Dnes se ale zaměříme na Gears Tactics.

Z představení na tiskové konferenci jsme správně pochopili, že Gears Tactics budou tahovou záležitostí, kde samozřejmě nebude chybět ani řádná dávka akce. Asi nejjednodušší je hru přirovnat k sérii XCOM, abyste měli jasnou představu. Nicméně hra zatím byla potvrzena pouze pro PC s Windows 10, ale zdá se, že cesta na Xbox One je otevřená. Společnost Razer totiž na svých stránkách uveřejnila seznam her pro Xbox One, které podporují klávesnici a myš, a mimo Gears 5 byla v seznamu Gears Tactics. Mezitím byla hra ze seznamu odstraněna, stejně jako Sea of Thieves, PUBG či třeba The Sims 4, které se nejspíše taktéž dočkají podobné podpory (Minecraft v seznamu zůstal). Nicméně zatím není třeba moc jásat, protože taktická záležitost nejspíše dorazí až během roku 2020.

 • Jaroslav Kovář

  Tak to chci😍

 • Sebastian Stankovský

  Ma to vyjst na jesen?

  • Sebastian Stankovský

   Myslim gears 5

 • Vlastimil Smolík

  Já sem automaticky bral že to je na Xbox už od konference. Tyhle hry jsou v poho hrát na gamepadu takže není důvod aby to tam nebylo

  • MustaffaSKS

   Přesně jak píšeš, taky jsem to bral za hotovou věc, že hra bude i na XO. X-COM, Mutant Year Zero, Massive Challice, všechno tahové strategie které se v pohodě hrají na gamepadu.. Takže doufám, že Gearsy budou na konzoli.

  • Mě ani nenapadlo že by to na Xbox nebylo, je to na něj jako dělané.

 • JoohnCZ

  Vypada to pěkně….zrovna me chytlo Mutant year zero, tak se tesim i na tohle😃

14. 05. 2019 • tonyskate0

Spekulace: Obal a datum vydání Gears 5

Veletrh E3 se pomalu ale jistě blíží, což znamená, že nás v následujících týdnech čekají nejen oznámení nových her, ale také různé úniky, kterým se dnes nedá vyhnout. Samozřejmě nemusí být vždy pravdivé, ovšem v tomto případě jsme se o něm rozhodli informovat. Týká se totiž exkluzivní akce Gears 5, která vyjde tento podzim na Xbox One. Na internet unikl obal hry, který na první dojem nepůsobí zrovna nejlépe, takže si jeho...

»
21. 04. 2019 • chaosteorycz0

Multiplayer pátých Gearsů se ukáže už v červnu

S ohledem na suché exkluzivní vody tohoto roku netrpělivě čekáme na E3, kde by se konečně mohlo proprat datum vydání titulu Gears 5. A samozřejmě si nepřejeme nic jiného, než aby zakotvilo na podzimní sezóně. Naději nám dává jak příslib letošního roku, tak naplánovaná premiéra multiplayerové části. Tu si Microsoft připsal k akci Gears Summer Series: The Bond and Betrayals of Brotherhood.

»
09. 04. 2019 • tonyskate3

Pár drobností o Gears 5

Největší exkluzivita tohoto roku na Xbox One? Rozhodně Gears 5. Této akce se dočkáme už letos na podzim, nejspíše během října, ale od jejího představení na loňském E3 jsme toho o ní moc neslyšeli. V brzké době se to také nezmění a zase musíme vydržet až do června, kdy nám Microsoft a The Coalition prozradí nejen datum vydání, ale také řadu informací a především spatříme nový trailer a ukázku z hraní.

»
11. 06. 2018 • tonyskate1

E3 2018: Gears of War 5

Že bude série Gears of War přítomna na konferenci Xbox E3, bylo prakticky jisté. Dokonce se spekulovalo i o několika odbočkách série, a to se taktéž vyplnilo. Mobilní hra Gears Pop! a taktická hra Gears Tactics pro PC po vzoru série XCOM, nás ovšem nemusí moc vzrušovat. Nás totiž zajímá především Gears of War 5, nebo jen Gears 5, jak je hra jednoduše označována. Jak jste mohli vidět, tvůrci ze...

»