Naše hodnocení 8

FIFA Street

16. 3. 2012 Datum vydání EA Canada Vývojáři Sportovní není lokalizováno Xbox 360 oficiální stránky stažení hry demo doplňky

Tvůrci mnohonásobně oceněné série EA SPORTS FIFA se nechali inspirovat styly pouličního fotbalu z celého světa a vytvořili FIFA Street, nejautenčitější simulátor této formy kopané, jaký kdy spatřil světlo světa. Vychutnejte si originální a zábavnou hru, kde vše – prostředí, oblečení i hudba – věrně odpovídají tomuto sportu a jeho kultuře.

Ať už si oblíbíte elegantní nadělování soupeři jedněch jesliček za druhýma, jak se to dělá na ulicích v Amsterdamu, nebo budete vyznávat spíše fyzický styl fotbalu s mnoha souboji o míč, který je typický pro Londýn, můžete se těšit na skvělé možnosti vedení míče a vysokou míru citlivosti ovládání, jaká v žádné jiné fotbalové videohře zatím nebyla k vidění. Pro obehrávání protihráčů můžete navíc vůbec poprvé využívat i výskoky, sofistikované narážečky, krátká rychlá přiťuknutí a více než 50 skvělých fint a triků.

12. 04. 2012 • xkotv0

Video-recenze: FIFA Street

V prvním díle našeho pořadu Xko TV jste mohli vidět kromě spousty novinek také recenzi na FIFA Street. Tato série povstala po dlouholeté pauze a přináší rozsáhlý režim kariéry, spoustu novinek a tak masivní online podporu se zajímavými online herními režimy.

»