Naše hodnocení 7

Poker Night 2

24. 4. 2013 Datum vydání Telltale Games Vývojáři Simulátor není lokalizováno ArcadeXbox 360 oficiální stránky stažení hry demo doplňky

Žetony jsou vrženy a sázky jsou vysoko v této větě překypující pokerovým klišé! Zaujměte páté místo v Pokerové noci 2 u stolu, kde sedí Claptrap (Borderlands 2), Brock Samson (The Venture Bros.), Ash (Armáda temnot) a Sam (Série Sam a Max). Takže hrajte na výhru, protože vítězství odemkne jedinečné skiny a hlavy pro použití v Borderlands 2 a také odemkne exkluzivního avatara! Váš rozdávající je GLaDOS (Série Portal), ale v žádný moment nebudete považováni za kandidáta na návštěvu obohacovacího centra společnosti Aperture Science. Pokud neprohrajete.

05. 06. 2013 • xkotv0

Video-recenze: Poker Night 2

Telltale Games, autoří populární série The Walking Dead, si na chvíli oddechli od všech těch adventur, aby nám přinesli fantastickou karetní hru Poker Night 2. Jak název napovídá, tak se jedná o poker, ale zajímavější je to, proti komu budete hrát. Je zde například Claptrap ze série Borderlands, Sam & Max a další známé postavy z herního světa.

»