Hry Black Book a Tunche v balíčku Mýtů a legend

Autor: olishuPublikováno: 4.1.2022, 8:44

Publikováno: 4.1.2022, 8:44

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 55 článků

Vánoce jsou sice za námi, ale sváteční čas však ještě nekončí. Duch mýtu a neznáma je stále venku a nepozorovaně na vás číhá. To je téma nejnovějšího balíčku od studia HypeTrain Digital: Myths and Legends, který obsahuje tituly Black Book a Tunche z dílny LEAP Game Studios. Balíček Myths and Legends se věnuje folklóru, který si našel cestu do reálného života. Obě hry zkoumají skryté a neznámé části místního folklóru a nabízejí fantastický herní zážitek s hlubokým prožitkem v argentinském a slovanském prostředí.

Black Book je temné RPG dobrodružství založené na slovanské mytologii a karetních soubojích. Vasilisa, selská dívka z konce 19. století, se obrátila k čarodějnictví, aby zachránila svého milého z hlubin pekla. Během cesty po své vlasti – Čerdynu – se setká s nejrůznějšími magickými bytostmi a vypořádá se s nimi pomocí starobylého zaklínačského svazku Black Book. Její cesta se rozprostírá jak ve fyzickém, tak i v duchovním světě, a kdo ví, kam až povede.

Tunche je roguelike adventura / beat ‚em up hra a naopak zkoumá příběh malé společnosti unikátních hrdinů na jejich průzkumné výpravě v amazonské džungli. Je to prastaré místo plné tajemství, mýtických bytostí a spousty intenzivních bitev. Pestrá, svižná a dynamická hra vás udrží v napětí při každém setkání, dialogu a zcela nečekaných dějových zvratech. Ke všemu Tunche nabízí kooperativní režim až pro čtyři hráče, takže nebude žádný problém velké padouchy nemilosrdně rozdupat.

Obě hry jsou nyní k dispozici v obchodě Microsoft Store s parádní slevou, kterou si nenechte ujít. Skočte do světa mýtů a legend a zjistěte, jaké to je na druhé straně.

14. 01. 2022 • olishu0

Vesmírná Operace Zeta

Velká bitva s kódovým označením „Operace Zeta“ byla prohrána. Vaše loď je v troskách a vy musíte jednat rychle, abyste posbírali všechny součástky a opravili loď dříve, než bude válečná zóna zcela zničena nepřátelským laserem smrti. Hrajte a odemkněte si 13 hratelných postav od vesmírných opic až po rozpustilé slimáky, z nichž každá má svůj vlastní jedinečný soubor dovedností a výzev. Stejně tak si odemkněte nové schopnosti a vylepšení za...

»
14. 01. 2022 • olishu0

Aery – Dreamscape vám vstoupí do mysli

Ve hře Aery – Dreamscape hrajete za ptačího ducha, který může vstupovat do myslí jiných lidí a zkoumat jejich myšlenky, tajemství a představivost. Každý člověk má svůj vlastní imaginární svět a každý svět zajímavým a většinou abstraktním způsobem představuje myšlenky, obavy a ambice daného člověka.

»
13. 01. 2022 • olishu0

Spelunky 2 v Xbox Game Pass

Nasaďte si čelovku a sestupte zpět do nebezpečných jeskyní v pokračování oceňované roguelike plošinovky od tvůrce Dereka Yu. Seznamte se s novou generací průzkumníků, kteří se ocitnou na Měsíci a pátrají po pokladu a ztracené rodině. Spelunky 2 staví na jedinečných, náhodně vybraných výzvách, které z původní hry udělaly klasiku, a nabízí obrovské dobrodružství navržené tak, aby uspokojilo staré i nové hráče. Hru můžete prozkoumávat sami, hrát lokálně až se čtyřmi...

»
13. 01. 2022 • olishu0

Shadow Man Remastered

Původní hra z roku 1999 dostala remaster. Vývojáři z Nightdive Studios hru přepracovali a přidali dříve vystřižený obsah. Shadow man opět přichází a pronásleduje zločince ve světě duchů i ve světě skutečném. Je to posedlý muž s maskou voodoo na hrudi a čarami moci na zádech. Sleduje zlo od Liveside k Deadside, aby zastavil apokalypsu. Aby zachránil tvou duši.

»
13. 01. 2022 • olishu0

SNES RPG Rise of the Third Power

Rise of the Third Power je 16bitové RPG vyvinuté jako „milostný dopis slavným dnům konzolových RPG“ a je dlouho očekávaným dalším projektem studia Stegosoft Games, dvoučlenného nezávislého vývojářského studia, které stojí za hrami Ara Fell a Ara Fell: Enhanced Edition. Hra Rise of the Third Power, která byla poprvé odhalena v roce 2017, je návratem do éry SNES RPG s moderními vymoženostmi a kombinuje aspekty japonského i západního designu. Hráči...

»
12. 01. 2022 • SeedarCZ0

Forever Skies na konzole až v příštím roce

Nové polské studio vývojářů Far From Home, jehož velezkušený tým má na svědomí kousky jako Dying Light, Outsiders, Divinity Sin, Chernobylite, Zaklínače 3 a mnoho dalších, oznámilo svou první hru. 

»
12. 01. 2022 • olishu0

Hádanková hra Summertime Madness

Summertime Madness z dílny studia DP Games je logická hra pro jednoho hráče z pohledu první osoby. Hráč v roli malíře, který uzavřel dohodu s ďáblem, musí najít cestu zpět do reálného světa poté, co byl podveden a uvězněn do jednoho ze svých pláten. Ocitnete se na rozvíjejícím se ostrově. Jak budete zkoumat své okolí, ostrov se začne měnit. Objeví se loď, vyroste maják, každá záhada, kterou odhalíte, a hádanka, kterou...

»
12. 01. 2022 • olishu0

RPG plošinovka Demoniaca

Vstupte do temného a zákeřného světa inspirovaného klasickými plošinovkami z boku. Ve hře Demoniaca na vás čeká gotické „metroidvania“ dobrodružství. Everlasting Night, akční plošinovka, která kombinuje nádherné groteskní obrazy ponurosti se svůdným nádechem erotiky. Prozkoumávejte, bojujte, poznávejte nové přátele a snažte se pomstít těm, kteří vám přinesli nesnesitelnou bolest a ztrátu!

»