HyperX Savage Exo SSD pro Xbox One

Autor: lindros88czePublikováno: 14.12.2018, 12:48

Publikováno: 14.12.2018, 12:48

Sociální sítě

O autorovi

lindros88cze

lindros88cze

Je autorem 115 článků

Jak jsme avizovali, tak další část XKOMAS soutěží je tady. Tentokrát si zahrajeme o skvělý kousek od Společnosti HyperX, kterým je přenosný externí disk Savage Exo SSD o velikosti 480GB. Jak už označení SSD napovídá, jedná se o rychlejší disk s rychlostí zápisu 480 MB/s a rychlostí čtení 500MB/s.

Disk je velmi malý, což oceníte především při převážení. Tento disk je oficiálně kompatibilní s Xbox One, ale jeho kapacita, jako přídavného disku je poměrně malá a tak bych osobně tento disk doporučil zejména těm, co mají například dvě konzole (doma a chalupa) a potřebují si občas něco převézt. Přeci jenom, kdo vládne na chalupě nadupanou linkou? Disk můžete samozřejmě využívat i jinak, ale na našem webu vše hodnotíme z pohledu Xbox hráče.

Hlavní výhoda a také opodstatnění vyšší ceny oproti klasickým pevným diskům je ta rychlost, kterou váš Xbox One X jistě ocení. Pokud patříte do skupiny, která tu rychlost oželí, můžete sáhnout i na jiný produkt, který bude s ohledem na cenu pro vaše hraní více vyhovující.

Pokud vám produkt padnul do oka, můžete si ho hned koupit pro sebe nebo udělat radost někomu blízkému.

My určitě jednomu z vás radost uděláme, jelikož prezentovaný vzorek máte šanci vyhrát. Stačí na našem FB napsat do komentářů, jak disk případně využijete. Náš robot pak vybere jednoho z vás, komu tento testovaný vzorek pošleme. Link na příspěvek zde: https://www.facebook.com/xboxweb.cz/photos/a.380308090100/10157238616685101/
!výherce vyberme v pondělí 17. 12. do té doby můžete přidávat komentáře.

Nakonec zmíním, že vzorek nám poskytla společnost HyperX a moc jí děkujeme a těšíme se i na další produkty od této společnosti, jelikož má co nabídnout Xbox hráčům!

 • Maladava

  Tak trošku místa navíc by se k XOX hodilo 😀

 • Martin Hlaváček

  rozbalit ->USB3.0->zapnout Xbox->download FH4->play…

 • Rado Dračí Bojovník

  Daroval by som ho známemu v Brně, ktorý má nemocnú céru a s finaniami má neustále problém.

 • Karel

  Děti by asi měly radost. Pořád si stěžují, že se jim do Xboxu vejde málo her 🙂

 • Jan Ruzicka

  Dal bych na něj kooperativní hry a bral bych ho na seance k přátelům, na herní soutěže do práce, určitě by se použil i na Mixer.

 • Jiri Kriz

  Mám přes 350 herních restů, takže disk bych hned provětral a trochu zahřál, je potřeba ty herní resty zmenšovat jenže se po každý jenom zvětšujou 😀

 • VencaF

  tento milacek by nahradil muj 14 rokju stary 60 gb hdd co mam v kompu

 • smeta

  Nahradil bych ho za 500 GB externí disk, který není SSD a zkoumal bych, zda je tento lepší 🙂

 • Roman LW Kočí

  Tohoto mazlíka bych dal mému synovi pod stromeček, protože už nemá místo v Xku, má jen 500 HDD 🙂 a nějaká ta hra od ježíška ještě přibude.

 • klidas

  na fb nie som, tak napisem komentar aspon sem…disk by som urcite pripojil k svojmu xboxu 🙂

 • Dalben10

  Připojil bych ho ke svému xboxu

 • Gratulujeme výherci z FB Roman Svoboda – dnes oznámíme další soutěž!