I.G.I. Origins v prvním traileru

Autor: tonyskatePublikováno: 7.11.2019, 13:28

Publikováno: 7.11.2019, 13:28

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4039 článků

Jistě jsou mezi vámi tací, kteří pamatují špionážní střílečku Project I.G.I. Od jejího vydání už uplynulo téměř 20 let a letos jsme se dočkali oznámení, že značka pod taktovkou Toadman Interactive a Antimatter Games povstane z popela. Nebude se jednat o pokračování, nýbrž o prequel. Proto také název I.G.I. Origins. Naposledy jsme o hře slyšeli v březnu a nadále platí, že se do světa špionáže vrátíme až v roce 2021, ale teď už alespoň máme řádné informace spolu s prvním trailerem.

Samozřejmě nadále platí, že prvně se musíte potichu dostat dovnitř, ovšem zpátky už můžete nadělat hluku, kolik jen chcete. Prequel nás zavede do roku 1980. Stanete se agentem v aktivní službě britské MI6 pod kódovým označením Regent. Za účelem národní bezpečnosti podstoupíte sérii misí po celém světě, aby uspokojili i upokojili své nadřízené a současně se dozvíte o původu Institutu geotaktické rozvědky – Insitute of Geotactical Intelligence neboli I.G.I. Po ruce budete mít různorodé zbraně a technická udělátka a jen vaše činy určí, kde stojí hranice mezi přáteli a nepřáteli, když postupně odhalíte pravdu za událostmi, které vedly k ovlivnění celého světa.

I.G.I. Origins vyjde v roce 2021 pro Xbox One.

  • FABIOOZO

    ja hral IGI 2 🙂 a na tu dobu to byl majstrstich

  • klidas

    posledny zhasne svetlo 🙂

  • shack811 .

    Project IGI som hral na PC a bola to jedna z naj hier čo som hral. Žiadne save počas hry . To už sa dnes tak nevidí . Všetko muselo byť od začiatku premyslené lebo jeden zásah do hlavy a level od začiatku. Realizmus jak sa patrí nie auto uzdravovanie a save na každom kroku ako v dnešných hrách . IGI 2 už bol odpad podľa mňa. Horšia grafika a možnosť save to pokazili nadobro …