Květen 2019 a jeho hry zdarma

Publikováno: 30.4.2019, 6:54

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5196 článků

Měsíc květen přinese několik zajímavých her, ale pokud vás žádné nelákají, jistit vás budou tituly zdarma z nabídky Games with Gold pro členy Xbox Live Gold. Sice to není žádná hitparáda, ale víte, jak se to říká… darovanému koni se na zuby nedívej.

Hned zkraje měsíce nás na Xbox One čeká party hra Marooners, v níž vás čeká 25 různých mini her a map, které se budou různě střídat a vy se musíte co nejrychleji přizpůsobit. Kromě online podpory až pro 6 hráčů můžete počítati s lokální hrou pro stejný počet kamarádů. Od 16. května pak budete moci odpalovat míčky v The Golf Club 2019 featuring PGA Tour. Více není co dodat, princip golfu je každému jistě nad slunce jasný, a jak prozrazuje název, současní hry je i oficiální licence PGA TOUR.

Na Xboxu 360 nás prvně bude čekat akce Earth Defense Force: Insect Armageddon, v níž budete odrážet invazi obřího hmyzu, jež opět postihla na planetu Zemi a vy jste jedinou spásou. Určitě vás potěší online kooperace pro 3 hráče a další herní režimy. V druhé polovině měsíce se pak stanete hlavní postavou komiksového dobrodružství, když jako Comic Jumper budete ve stejnojmenné plošinovce přeskakovat z komiksu do komiksu.

04. 10. 2010 • tonyskate0

RECENZE: Comic Jumper

Už celkem třetí originální titul od studia Twisted Pixel Games míří na Xbox Live Arcade a tentokrát se jedná o Comic Jumper: The Adventures of Captain Smiley. A hned zpočátku vás uklidníme, že se opět jedná o pecku. Další plošinovka z dílen populárních tvůrců přináší něco nového se zajímavým nápadem a s pořádnou dávkou zábavy, ostatně jako vždy. Takže čtěte naši, abychom vás v tom mohli utvrdit… Studio Twisted Pixel...

»