Lara Croft a Tomb Raider obohacují zpětnou kompatibilitu

Autor: tonyskatePublikováno: 15.8.2018, 11:27

Publikováno: 15.8.2018, 11:27

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3930 článků

Zpětná kompatibilita je nepochybně jedním z největších taháků konzole Xbox One. Microsoft navíc v podpoře této funkce rozhodně nepolevuje a ke stovce her dnes přihazuje další dva tituly ze slavné série. Jak už jsme vám prozradili v nadpisu, po menší pauze opět přišla řada na sličnou Laru Croft a dvě její hry, které vyšly na Xbox 360. Především je zde Tomb Raider: Legend, jež tehdy po dlouhé době navázal na původní příběhovou linii a vy se tak dozvěděli více o Lařině vlastní minulosti a především její budoucnosti. Kdybyste si chtěli zavzpomínat, určitě sáhněte po Tomb Raider: Anniversary, které je remakem vůbec první hry série. Neschází tak památné lokace, zapeklité hádanky a časovky, a legendární souboje s dinosaury. Na závěr pro vás máme ftwantastickou zprávu. Nejenže jsou obě hry dostupné digitálně v obchodě Xbox, ale každá vás přijde na pouhopouhých 30 Kč!

  • StriderCZ

    Skvělá zpráva, hned zítra si je koupím. Je sice dost pravděpodobné, že se časem objeví v Game Passu, ale za těch 30 kč… není na co čekat.
    Anniversary edici jsem zkoušel, ale je fakt, že jsem více času strávil s prvním dílem.
    Jen si vzpomínám na Rudu z Pařanského ráje, který byl první Larou tak uchvácen, že mu nevadila ani slideshow (měl tak jeden obrázek za vteřinu…)