Microsoft a nadace ROWW zavzpomínají na Paula Walkera

Autor: chaosteoryczPublikováno: 13.9.2017, 19:14

Publikováno: 13.9.2017, 19:14

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1532 článků

Herec, sympaťák, milovník japonských sporťáků a protagonista série Rychle a zběsile odešel z tohoto světa téměř před čtyřmi roky a od té doby si ho připomínají tisíce lidí po celém světě, když pořádají nejrůznější automobilové srazy nebo speciální akce. Nejinak je tomu i u jeho blízkých, kteří převzali správu nadace Reach Out WorldWide. Tu založil Paul Walker s cílem okamžitě pomáhat potřebným v případě nenadálé katastrofy. V tuto chvíli ji vede jeho bratr Cody, jenž pod její záštitou pořádá vzpomínkové akce Game4Paul, na nichž nezisková organizace za přispění Paulových kolegů a přátel střádá další finance a aktivně pomáhá lidem v těžké životní situaci.

Letošní ročník, který se bude konat 1. října, pomůže obětem hurikánů Harvey a Irma, přičemž vůbec poprvé je jeho partnerem Microsoft a divize Xbox. Šestihodinový živý přenos bude vysílán z pobočky Microsoftu ve Venice. Ředitel marketingového oddělení Xboxu dodal: „Paul Walker prostřednictvím nadace Reach Out WorldWide výrazně pomohl lidem po celém světě a společnost Xbox je velmi hrdá, že pomáhá Codymu s jeho týmem v pokračování Paulova odkazu. Xbox komunita měla vždy velké srdce a zejména pokud šlo o charitativní věci jako je tato.“ Organizátoři slibují vystoupení celebrit (minulý rok se přenosu zúčastnil např. Vin Diesel), emotivní příběhy, kaskadérskou přehlídku a také streamy her, mezi nimiž nebude chybět Forza Motorsport 7 a další očekávané novinky. Přenos poběží prostřednictvím služeb Mixer a Twitch.

  • klidas

    ked uz sa hraje Microsoft na filantropa, tak mohli dat napriklad z kazdej predanej kopie Forzy 7, jeden dolar na tu na nadaciu, ked to cele vyuzivaju iba ako reklamu zadarmo, na novu Forzu