Ninja Gaiden 3 a Trials Evolution zpětně kompatibilní

Autor: tonyskatePublikováno: 3.5.2019, 7:11

Publikováno: 3.5.2019, 7:11

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4971 článků

Duben byl na zpětně kompatibilní novinky dosti chudý. Kromě několika vylepšení pro Xbox One X, jsme se dočkali jen Ninja Gaiden II, ačkoliv po něm fanoušci toužili už roky. Květen ovšem začíná mnohem lépe a dokonce se pokračuje ve zmíněné sérii. Zpětně kompatibilní je totiž teď i řežba Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge, ovšem jestli stojí za 599 Kč na Xbox Live, to už si musíte rozhodnout sami anebo najít staré DVD.

Druhým přírůstkem jsou pak skvělé motorky Trials Evolution, které se mezitím dočkaly už řady pokračování včetně letošních Trials Rising. Tehdy to skutečně byla menší evoluce, jelikož jsme opustili temné sklady a s motorkou vyrazili ven a že to tehdy byla paráda. Můžete si tedy zavzpomínat, ovšem jen pokud hru vlastníte z dřívější doby, jelikož už mezitím byla stažena z prodeje a momentálně není na Xbox Live dostupná ani pro Ameriku. Takže mrkněte do své digitální knihovny her a snad hru budete mít.

28. 12. 2013 • p.a.c.o0

Vánoční slevy na 28. prosinec

Vánoční slevy pokračují i dnes. V nabídce se sice nacházejí jenom dvě hry, ale slůvko jenom, není moc na místě. Zlevněna byla jedna z nejpopulárnějších značek na Xbox Live Arcade, Trials. Za zvýhodněnou cenu můžeme stahovat Trials HD (59,75 Kč) a DLC k němu Trials HD – Big Pack (29,75 Kč). Dále je k mání Trials Evolution (118,47 Kč) a společně s ním i dva DLC balíčky Trials Evolution: Origin of Pain (39,27 Kč) a Riders of...

»
14. 05. 2012 • xkotv0

Video-recenze: Trials Evolution

Trials Evolution je bezpochyby největším hitem na Xbox LIVE Arcade za celou historii této služby a vy se nyní můžete podívat na video recenzi z herního pořadu Xko TV, v níž hra dopadla zatraceně dobře. Třetí epizoda pořadu Xko TV toho nabídla mnohem více, ale připravili jsme pro vás zvlášť i recenzi Trials Evolution.

»