Nové skate. bude free-to-play

Autor: tonyskatePublikováno: 15.7.2022, 13:31

Publikováno: 15.7.2022, 13:31

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5604 článků

Je tomu teprve pár dní, co jsme mohli vidět první záběry z hraní návratu série skate. a teď tady máme nášup poměrně zásadních informací. Jako první vás jistě potěší, že vyjde jak na Xbox Series X|S, tak i Xbox One a PC, a nabídne hraní napříč platformami i přenos postupu mezi nimi. Je tedy jedno, kde budete hrát, vždy budete moci hrát se svým profilem a s kamarády na všech zařízeních. Potvrzena byla také mobilní verze, ovšem daleko důležitější je fakt, že skate. bude free-to-play.

Tvůrci opakovaně zdůraznili, že se nejedná o Skate 4, ani o žádný restart či remake, ale o dlouhodobý titul, do kterého budou přidávat nové funkce i obsah na základě našich ohlasů. Právě proto bude hře „slušet“ obchodní model free-to-play, tedy že bude zdarma, ovšem součástí budou mikrotransakce. K tomuto nenáviděnému slovu bylo dodáno, že pro samotné hraní nebude třeba nic kupovat a žádné mapy nebudou uzamčeny platbami, a stejně tak nebude hra obsahovat placené loot boxy či možnost koupit si hratelnostní výhody.

K tématu mikrotransakcí pak ještě jeden z hlavních vývojářů dodal, že nadále zkoumají různé možnosti a inspirují se hrami jako Apex Legends a dalšími populárními free-to-play tituly, kde je utrácení skutečných peněz zcela dobrovolné a zpravidla se týká pouze kosmetických prvků.

Uvidíme, jak se nové skate. vydaří a nadále se můžete registrovat do testovacího programu.