Novinky z konference Hi-Rez Studios

Autor: olishuPublikováno: 6.1.2022, 9:27

Publikováno: 6.1.2022, 9:27

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 72 článků

Pokud jste zmeškali výroční konferenci Hi-Rez Presents Keynote je tu malý souhrn toho, co nového se v roce 2022 chystá do her Smite, Paladins a Roque Company.

SMITE: SEZÓNA 9 – DHARMICKÁ ÉRA

Nový Bůh: Šiva

Bitevní pole bohů se konečně otřásá pod kroky velkého a strašlivého tance. Šiva Ničitel se ke hře Smite připojí v únoru jako první bůh 9. sezóny, a to jako jeden z nejžádanějších bohů v naší historii. Šiva, třetí aspekt božského Brahmanu, navštěvuje jak spravedlivou zkázu svých nepřátel, tak požehnanou blaženost spojenců, přičemž jeho konečná schopnost zobrazuje strašlivou majestátnost jeho ničivého tance, který uzavírá cyklus existence. Jeho vliv dodá hlavnímu hernímu režimu MOBA hinduistickou estetiku a přinese nový herní prvek: Obelisk Indrova žezla.

Nový režim: Slash
Devátá sezóna přináší zcela nový bezplatný herní režim Slash, který bude k dispozici letos v lednu. Slash kombinuje dva z nejoblíbenějších herních režimů hry Smite — Siege a Clash, a spojuje přivolatelného Juggernauta s nepřetržitou akcí 5v5. Tuto novou mapu inspirovanou Mayi a Egypťany si budete moci vyzkoušet, jakmile bude koncem tohoto měsíce spuštěna 9. sezóna.

PALADINS: SEZÓNA 5 – SCHISM

Nový režim: Siege: Beyond
Tato první verze Siege: Beyond, která bude k dispozici ještě tento měsíc s aktualizací sezóny 5, obsahuje zcela nový obchod s předměty, který rozšíří vaše taktické možnosti daleko za hranice klasického Siege. Obě hry Siege a Siege: Beyond budou samostatně dostupné režimy.

Nový šampion: VII
Chaos v říši se neustále stupňuje a každá bitva vyvolává další nepokoje. Je třeba nastolit pořádek. Postava VII s mosaznou maskou se s nelítostnou přesností obrací na bitevní pole a nemilosrdně vykonává rozsudky Vnějšího tribunálu. VII má dynamický soubor dovedností a jeho dalekonosný chvat umožňuje ničivé přepadení, zatímco jeho zbraň se selektivní palbou mu umožňuje přejít do automatických výstřelů a výbuchů.

Abyss Hunter Academy Event Pass
Zatímco VII se zaměřuje na nepřátele Vnějšího tribunálu, jiní šampioni se věnují boji proti nepřátelům ohrožujícím říši, ochraně nevinných… a včasnému příchodu na hodinu.

Připojte se k jejich boji s Abyss Hunter Academy Event Pass letos v lednu a vyškolte tyto démony pomocí skinů Class President Rei a Schoolyard Maeve.

ROGUE COMPANY: KONČÍ ROK 1 A ZAČÍNÁ ROK 2

Nový Rogue: Letmý pohled
Do bitevní zóny přichází Glimpse, genetický experiment, který se stal lumpem. Kdysi používala ukradenou maskovací technologii, aby unikla svým stvořitelům, nyní ji využívá k jejich hledání. Glimpse přísahá, že těmto stínovým nepřátelům dopřeje stejnou zkázu, jakou naplánovali jí. Glimpse je posledním rogue hry roku 1, která vyjde příští týden na Xboxu. Pokud vlastníte Year 1 Pass, Glimpse již vlastníte, takže se nezapomeňte přihlásit a vyzkoušet ji!

Projekt: Saint
Poslední aktualizace prvního roku také oficiálně odstartuje projekt Saint, novou iniciativu zaměřenou na zlepšení kvality života a nové herní zážitky ve hře Rogue Company. První kroky této iniciativy jste již viděli v aktualizaci sezóna 4: Umbra, kde byl představen zcela nový matchmaker pro kvalitnější hry a uvolněn herní režim Battle Zone. First Watch Games plánuje v této cestě pokračovat a s každou aktualizací vylepšovat Rogue Company. Tým již pracuje na funkcích, jako je doplňování lidí, kteří nahradí odcházející hráče, a přepracování systému interakce — už žádné opravování zbroje, když chcete zvednout spoluhráče.

Nová mapa: Meltdown
Na tomto horkém místě se nachází nejnovější mapa společnosti Rogue Company, Meltdown, která vyjde v únoru s aktualizací Year 2: Season 1. Ponořte se do ní, zabraňte globální katastrofě a naučte některé šílené vědce nezapojovat boha strojů do světové lávy.

20. 08. 2015 • Lukáš Urban1

Stahujte SMITE zdarma pro Xbox One

Žánr MOBA (Mutiplayer Online Battle Arena) byl jedním z mála, který na konzoli nové generace neměl svého zástupce. Tomu je konec, protože v těchto dnech oficiálně vyšel SMITE. Mytologicky laděná hra z pohledu třetí osoby, která si v otevřené betě našla více jak milion aktivních hráčů, vás postaví do pozice boha, který za pomoci spoluhráčů a nadlidských schopností musí porazit tým protivníků v maximálním počtu 5 na 5. Chcete se v kůži Zeuse postavit Thorovi nebo...

»
03. 03. 2015 • tonyskate1

Vývojářský deníček o SMITE

SMITE nejspíše bude první hra ze žánru MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), která zamíří na Xbox One a vydání snad není už moc daleko. Tvůrci ze studia Hi-Rez Studios nyní vydali vývojářský deníček, v němž popisují vývoj své hry pro Xbox One. Představeny jsou taktéž herní režimy (Conquest, Arena a další) a je zmíněn fakt, že hráči si budou moci přenést svůj postup a nákupy z PC do Xbox One....

»
10. 01. 2015 • Josef Brožek0

Postup ve Smite se převede z PC na Xbox ONE

Dobrá zpráva pro všechny, jež si zařazují hru Smite v současnosti mezi oblíbené hry. Hrajete-li totiž Smite na PC, vás veškerý postup se přenese i do konzole. Možnost nebude dostupná po celém světě, ale co čert nechtěl, Evropa mezi podporované země patří. Nikdo tam nebude muset začínat znovu od píky, jestliže už nějakou tu hodinu hraní na kontě se Smite má. Pravděpodobně to ale nebude naopak, tedy váš herní pokrok...

»
07. 01. 2015 • tonyskate0

Betatest SMITE – MOBA pro Xbox One

SMITE je úspěšný PC titul ze žánru MOBA (multiplayer online battle arena), který má již přes 4 milióny hráčů, což je velmi slušné a loni bylo potvrzeno, že hra díky programu ID@Xbox zamíří i na Xbox One. Tvůrci už na hře tak nějakou dobu pracují a na Xbox One bychom se jí měli dočkat v první polovině tohoto roku. Před vydáním chtějí tvůrci uskutečnit uzavřený betatest, do kterého se můžete...

»