Oznámeno The Division 2

Autor: p.a.c.oPublikováno: 8.3.2018, 17:35

Publikováno: 8.3.2018, 17:35

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 1599 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Jako blesk z čistého nebe a bez nějakých náznaků dnes Ubisoft oznámil pokračování své značky The Division, které jednoduše ponese číslovku 2. Od vydání prvního dílu uplynuly dva roky, kdy se tvůrci starali o dostatek nového obsahu a to nejen formou placených DLC, ale také zdarma šířených patchů. Sluší se ještě zmínit, že vzhledem k výročí značky byl připraven nový update, který přidá vylepšení a podporu pro Xbox One X, což by hře mohlo zajistit novou hráčskou krev.

Za celou tu dobu práce a vylepšování prvního dílu si výovjáři uspořádali plány a nyní již Massive Entertainment vědí, jakým dalším směrem se bude jejich série ubírat dále, a i proto došlo k ohlášení pokračování. Co se příběhu týče, půjde o sequel k prvnímu dílu, jelikož dle slov vývojářů mají ještě v rukávu spoustu příběhů, které budou na ty předešlé navazovat. K tomu se máme těšit na notně vylepšený Snowdrop engine, díky němuž by vývojáři měli být schopni realizovat své vize.

Samozřejmě se poučili z chyb a připomínek hráčů, které dostali k prvnímu dílu a pokusí se zapracovat vylepšení, aby pokračování bylo zase o něco lepší. Datum vydání ani žádné další informace zveřejněny nebyly, protože novinek se dočkáme na letošní E3. Oznámení pokračování nám udělalo velkou radost a nových informací se již nemůžeme dočkat. A jak to máte vy? Vrátíte se jako součást The Division zachránit svět, nebo vám to jednou stačilo?

 

 

  • BaRReLL

    Division má velký potenciál. Autoři nezapomněli na hru a přidávají průběžně obsah. Svět je krásně vymodelovaný a instance byly zábavné. Další díl zkusím taky. Ubisoft umí dělat open world hry tak jak je mám rád.

  • Dan Kolodej

    D1-skvela hra