Podcast – Redakční plky 04

Autor: chaosteoryczPublikováno: 19.4.2017, 21:14

Publikováno: 19.4.2017, 21:14

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1527 článků

Pravidelné redakční sezení nad aktuálními herními tématy nechybí ani tento týden. Podcast dělá autorům stále větší radost (doufáme, že vám také), což se projevuje jak na obsahu, tak jejich přístupu. Ani dnes neuniklo bystrému zraku a sluchu dvojice p.a.c.o-ChaosteoryCZ to nejzajímavější z horizontu dvou týdnů, díky čemuž si připomenete nejen události z minulých dní, ale také se dozvíte, co se chystá. Samozřejmostí jsou hlavní témata, která se tentokrát soustředila na budoucí funkce námi milované konzole Xbox One. Zároveň vás však dnes musíme upozornit, že účastníci zvukové relace se velice často rozplynou za hranice herních témat, čímž může dojít k neúmyslnému pohoršení posluchačů. Více než kdy jindy tedy zvažte poslech, především na veřejných místech. Nadále pak platí, že starší vydání naleznete volně ke stažení zde. Předem děkujeme za vaši pozornost a těšíme se na komentáře.

 • KoubecX

  Koukám na originální obal Sniper 3, a o co-op hraní tam není zmínka. Divný ale je, že tam je napsaný počet hráčů 1 a žádné info o MP.

  • Chaosteory CZ

   Asi došlo k menšímu pomíchání sérií a Sniper Ghost Warrior byl zaměněn za Sniper Elite. To je to kouzlo nepřipravených debat, kdy je každý přesvědčený, že ví všechno nejlíp 🙂

   • KoubecX

    Třeba bude MP do Ghost Warriora přidán později. Protože Season pass má přidávat mapy

 • KoubecX

  „A Tatra v prdeli prostě“ 😀