Remaster kampaně Call of Duty: Modern Warfare 2

Autor: tonyskatePublikováno: 1.4.2020, 8:10

Publikováno: 1.4.2020, 8:10

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 6107 článků

Poslední týdny se poměrně intenzivně spekulovalo o remasteru kampaně oblíbené střílečky Call of Duty: Modern Warfare 2. Teď tady máme oficiální oznámení, které ovšem hráče na Xboxu a PC trochu zklame. Marketingová smlouva mezi společnostmi Activision a Sony na loňské Call of Duty: Modern Warfare nejspíše pokrývá i tento remaster, jelikož na něj mají měsíční exkluzivitu. Call of Duty: Modern Warfare 2 Campaign Remastered, jak zní celý název, si tak zahrajeme až 30. dubna, kdy vyjde pro Xbox One a PC. Slogan Sony „for the players“ teď zní trochu směšně…

Každopádně remaster příběhové kampaně střílečky z roku 2009 nabídne to co byste očekávali včetně vylepšených textur, animací, fyzického renderování, vysokého dynamického rozsahu HDR atd. Jako Soap, Price, Ghost a zbývající členové bojové jednotky 141 si oživíte klasické mise jako Cliffhanger, Gulag či Whiskey Hotel a další, které vás provedou celým světem. Na Xbox One X pak hra poběží ve 4K rozlišení s podporou HDR10 a dokonce bychom se měli dočkat i 60 FPS. Multiplayer ani Special Ops nejsou součástí remasteru, jehož cena je přijatelných 639 Kč.

Za předobjednání hry pak získáte sadu kosmetických předmětů pro loňskou Call of Duty: Modern Warfare a Call of Duty: Warzone včetně skinu Ghosta z Modern Warfare 2. Do budoucna se počítá i s remasterem kampaně Modern Warfare 3, ale o tom až jindy.