Remaster trilogie i nová hra Mass Effect

Publikováno: 7.11.2020, 17:49

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4782 článků

Remaster akční sci-fi RPG trilogie Mass Effect od BioWare byl už dlouho veřejným tajemství a oznámení si tvůrci samozřejmě načasovali na každoroční den N7. Už několik tvrdě pracují na vylepšení textur, shaderů, modelů, efektů a technických prvků těchto tří rozsáhlých her. Jejich cíle totiž není vytvořit remake či předělání původních her, ale pouze jejich modernizace po technické stránce, což je určitě dobře. Mass Effect Legendary Edition tak bude obsahovat všechen single-player obsah včetně rozšíření a balíčků her Mass Effect, Mass Effect 2 a Mass Effect 3 spolu s promo zbraněmi, zbrojemi a dalším obsahem, to vše remasterováno a optimalizováno pro 4K rozlišení. Kolekce vyjde na jaře 2021 pro Xbox One a také s řádnými vylepšeními pro Xbox Series X/S.

Více se dozvíme začátkem nového roku, ale to ještě není k oblíbené sci-fi sáze vše. Tým veteránů v BioWare momentálně pilně maká na tom, jak by mohla vypadat další kapitola Mass Effectu. Projekt je samozřejmě v rané fázi, takže si na jakékoliv další informace ještě hodně dlouho počkáme.

03. 02. 2021 • japo0

Co nového přinese Mass Effect Legendary Edition?

Právě včera vyšel Reveal Trailer na Mass Effect Legendary Edition – zároveň byla vybrána některá významná zahraniční média na obšírnější představení remasteru této významné herní sci-fi trilogie přímo v kancelářích Biowaru. Přinášíme našim čtenářům obšírné shrnutí tohoto představení přímo od významného amerického serveru Gamespot. Představení je samozřejmě zaměřeno zejména na změny oproti originálu.

»