Šavlozubá veverka z Doby ledové dostane svou hru

Autor: tonyskatePublikováno: 9.7.2019, 11:13

Publikováno: 9.7.2019, 11:13

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5012 článků

Doba ledová už sice netáhne jako kdysi, přeci jen první film vyšel v roce 2002, ale stále je to dobře známá značka. Možná právě proto se Bandai Namco spolu s Outright Games rozhodly vydat 3D adventuru Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure. Stejné partnerství se týká i hry podle filmu Jumanji.

Jak jste poznali z názvu hry, hlavní roli si střihne oblíbená a katastrofická šavlozubá veverka Scrat, která je posedlá žaludy. Pro ten vytoužený se bude muset vydat napříč klasickými lokacemi z filmů až do prastarého chrámu Scratazon.

Veverka Scrat ovšem bude muset čelit prehistorické zvěři a různým výzvám, aby dosáhla vysněného žaludu. V lokacích vás navíc budou čekat ukryté poklady, jež vám zpřístupní speciální dovednosti jako vyšší skok, zvednutí těžších předmětů apod. Nakonec třeba posbíráte všechny poklady v této šílené honbě za žaludem.

Ice Age: Scrat’s Nutty Adventure, na které pracuje studio Just Add Water, vyjde letos na podzim, a to nejspíše 18. října. Alespoň to tvrdí zahraniční obchod Amazon.