Seriál Peaky Blinders představuje vlastní hru

Autor: tonyskatePublikováno: 22.4.2020, 14:52

Publikováno: 22.4.2020, 14:52

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4860 článků

Vydavatelství Curve Digital a studio FuturLab oznámily novou hru Peaky Blinders: Mastermind, která je samozřejmě inspirována skvělou gangsterkou Peaky Blinders, kterou u nás můžete znát jako Gangy z Birminghamu. Žánrově se bude jednat o směs taktického a logického dobrodružství, v němž budete muset chytře využívat čas, aby vše proběhlo přesně dle vašich představ a pokud ne, tak prostě čas přetočíte. Nebojte, nezavání to sci-fi, pouze se jedná o herně logický prvek.

Jestli seriál znáte, víte, že nás i hra zavede do Birminghamu po velké válce a konkrétně se octneme před událostmi první řady seriálu. Staneme se tak součástí kriminálního gangu rodiny Shelby, které vládne Tommy. Někdo ovšem chce rodinu odstranit a vy tomu budete muset zabránit. Ujmete se tak důležitých členů rodiny, kterými jsou nejen Tommy, ale také Arthur, Polly či třeba mladý Finn, a za pomocí neomezeného pozastavování a přetáčení pohybů postav se pokusíte dosáhnout dokonalé koordinace a tak splnit mise co nejlépe.

Pochopitelně zavítáte do známých lokací, jako je hospoda Garrison, Charlieho skladiště, rezidence rodiny a další. V každé misi vás budou čekat nejen nepřátelé, ale také stále obtížnější překážky a budete muset využít taktiky i logiky, abyste nepozorovaně a včas splnili misi. Každá z postav pak disponuje unikátními dovednostmi, takže je třeba moudře volit, abyste dosáhli co nejlepšího výsledku.

Peaky Blinders: Mastermind sice na první pohled nemusí vypadat světově, ale v jádru se jedná o zajímavou hru a na poměry licencovaných titulů vypadá lépe, než jsme čekali. Hra vyjde v létě a níže se můžete podívat na několik minut z hraní.