Série Battlefield se dočká nové příběhové kampaně

Autor: HusekDPublikováno: 9.9.2022, 10:48

Publikováno: 9.9.2022, 10:48

Sociální sítě

O autorovi

HusekD

Je autorem 207 článků

Série Battlefield to u fanoušků neměla v posledních měsících vůbec snadné. Nejnovější vydaný titul Battlefield 2042 se neustále potýkal se špatných technickým stavem a nedostatkem zajímavého obsahu. Vývojáři ovšem na hře neustále pilně pracují a pomalými krůčky se dostává do té podoby, ve které měla před necelým rokem vyjít. Někteří hráči byli zklamaní i tím, že se hra zaměřila čistě jen na online část. Předchozí příběhové kampaně sice nepatřily mezi to nejlepší co nám série Battlefiled představila, ale i přes bylo její odstranění bráno jako krok zpět. Nyní se s námi společnost Electronic Arts podělila skrze vyjádření generálního ředitele Byrona Beeda o budoucnosti celé série a přinesla hned několik zajímavých oznámení. Podle Beedeho je vydavatel doslova závislý na značce Battlefield a je odhodlán využít veškerý potenciál k tomu, aby se série opět vrátila na výsluní. Aby se tato slova naplnila, tak společnost EA zahájila „globální úsilí“ do něhož se zapojilo hned několik vývojářských studií, vedených dlouholetými veterány v oboru. Jedním z nejzvučnějších jmen je rozhodně Marcus Lehto, který býval kreativním ředitelem v Bungie. V současné době založil nové studio Ridgeline Games a bude se věnovat příběhové kampani zasazené do universa Battlefieldu. Jeho cílem je přinést do série nové, vzrušující mechaniky, ale zároveň zůstat věrný klasickým prvkům série.
Společnost EA také zdůraznila, že tato nová kampaň bude spadat univerza Battlefieldu, ale nejedná se o Battlefield 2042. DICE mezitím bude neustále pokračovat na vylepšování stávajícího titulu, zaměřeného pouze na multiplayer.
Co si o tomto kroku myslíte? Těšíte se na novou příběhovou kampaň? Jste hráči Battlefieldu 2042, nebo dáváte přednost starším dílům? To nám můžete napsat v komentářové sekci, nebo na našem Discordu.

 

Přijďte se podívat na naše další kanály a zkuste nás podpořit odběrem. Případně moc děkujeme!

Discord – pobavíme se o všem kolem Xbox, ale i mimo něj https://discord.gg/QSkvng7

Náš web – https://www.xboxweb.cz/

Facebook – https://www.facebook.com/xboxweb.cz

Instagram – https://www.instagram.com/xboxweb/

Twitter – https://twitter.com/Xboxwebcz

TikTok – https://www.tiktok.com/@xboxweb

Twitch – https://www.twitch.tv/xkotvcz

Trovo – https://trovo.live/s/xkotv