Spekulace: Battlefield 6 v Xbox Game Pass

Publikováno: 15.4.2021, 9:57

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5385 článků

Spekulacemi, úniky a údajnými úniky to během herního sucha, za které můžete především koronavir, jen vře. Jedna z nich se týká i předplatného Xbox Game Pass, pro které Microsoft zajišťuje stále další a další hry. Vývoj vlastních projektů si žádá spoustu času a abychom mezitím měli co hrát, tak nakupuje u ostatních společností, jak to třeba dělá i Netflix s filmy. Zatím poslední AAA záležitostí byla RPG střílečka Outriders a už příští týden dorazí baseball MLB The Show 21, který bude taktéž v den vydání v předplatném Game Pass.

Tím ovšem Microsoft nekončí a šekovou knížku rozhodně neschovává. Dle všeho bychom se na podzim v Game Passu měli dočkat AAA střílečky z prvního pohledu. S ohledem na úzkou spolupráci s EA se tak přímo nabízí nový Battlefield, který má být teprve oznámen. Call of Duty bychom vyloučili, protože Activision tomuto obchodnímu modelu nefandí a vlastně doposud není v předplatném jediná jeho hra.

Na závěr jen dodáme, že v Game Passu by se měla objevit také legendární japonská série Persona, která se doposud konzolím Xbox vyhýbá.