Spekulace: Uniklé záběry z akčního RPG Harry Potter

Autor: tonyskatePublikováno: 2.10.2018, 11:50

Publikováno: 2.10.2018, 11:50

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 3777 článků

Že je Harry Potter nadále obrovskou modlou pro všechny své fanoušky včetně těch nových, kteří se neustále nalézají, o tom není pochyb. Možná proto nás stále udivuje, že tahle značka se kromě titulů dle filmů nedočkala řádného herního zpracování. Je sice pravda, že s výjimkou posledních dvou her se jednalo o povedené kousky, protože koho by nebavilo zkoumat Bradavice, ale vždy měli vývojáři svázané ruce scénářem filmu, potažmo knihami.

Nedávno ale Warner Bros. oznámilo, že se chystá svět Harryho Pottera vrátit mezi videohry. Doposud z toho vylezl jen mobilní titul, ale už dříve bylo řečeno, že vznikne velkolepé akční RPG a zdá se, že dnes tady z něj máme uniklé záběry. A musíme říct, že to vypadá velmi dobře. Dokonce je u videa přiložen popisek prozrazující spoustu informací, což působí dojmem, že oznámení je na spadnutí. Nicméně těžko odhadovat, které studio na hře pracuje. Prvně nás napadli Rocksteady, ale ti už svůj nový projekt kutí dlouho a spekuluje se o Supermanovi. Ve hře je tak studio Avalanche Software, které Warner Bros. loni v lednu zakoupilo. Vydavatel spolupracoval i s Avalanche Studios (titul Mad Max), ale ti momentálně dokončují Just Cause 4 a na příští rok chystají Rage 2 a Generation Zero.

UPDATE: Video bylo na žádost Warner Bros. Interactive Entertainment staženo, což jen potvrzuje jeho pravost. Pokud byste se chtěli podívat, můžete si video stáhnout ZDE.

Pojďme ale zpět k samotné hře. Dle úniku by se hra měla odehrávat v 19. století kouzelnického světa a bude se jednat o akční RPG z pohled třetí osoby v otevřeném světě. Vytvoříte si vlastní postavu, která disponuje jedinečnými dovednostmi a byla přijata na Školu čar a kouzel v Bradavicích. Budete novým studentem v pátém ročníku, což značí, že hra bude dospělejší, a to díky zvláštnímu daru, jež vám umožňuje vystopovat a rozpoznat ostatky prastaré síly. Samozřejmě nebudou chybět oblíbené lokace jako Zapovězený les či samotné Bradavice, ale i zcela nová místa.

Pod ochrannou rukou profesora Elezara Figa se pokusíte odhalit pravdu za podivnými událostmi, ale nesmíte zapomínat ani na své školní povinnost, díky nimž se naučíte míchat lektvary, ovládněte nová kouzla a objevíte fantastická zvířata. Mezi nepřáteli nebudou chybět kouzelníci temna, goblini a další nadpřirozené bytosti. Svět kouzelnického světa zkrátka bude ve vašich rukou.

Snad je tento titul skutečný, protože už z uniklých záběrů vypadá velmi dobře.

 • KoubecX

  Snad se dočkáme oficiálního potvrzení, protože to vypadá parádně!!

 • Zdejv

  Škoda už sem video nestihl je zablokovaný.

 • Petr J.

  Také jsem to nestihl,hold chodím do práce 🙂

 • Petr J.

  Diky, tonyskate za uložení videa,zkouknul jsem to a mohu říct,že jsem byl mile překvapen.Rozhodně je to něco jiného než to co jsem zkoušel v roce 2011,to bylo …… Nejlepší Harry Poterr, byl ten první jak sbíral fazole.Rok 2001

  • tonyskate

   Tehdy jsem recenzoval ještě Prince dvojí krve a ten byl fajn, ale ty poslední dva byly strašné.

 • Marcus Fenix

  Bejt to ještě tak v cz tak skáču radosti