SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated v červnu

Autor: tonyskatePublikováno: 21.4.2020, 13:14

Publikováno: 21.4.2020, 13:14

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 4841 článků

Oblíbený animák SpongeBob v kalhotách vám nejspíše nebude úplně neznámý a dočkal se už i svého filmu a několika her. Jedna z nich – SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom, vyšla v roce 2003 na původní konzoli Xbox. K právům se pak po letech dostalo neustále rostoucí vydavatelství THQ Nordic, které loni oznámilo vznik remaku pro současnou generaci. Teď práce pomalu finišují a hra vyjde pod celým názvem SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated už 23. června na Xbox One.

Hra samotná je 3D plošinovka, jakých jste již za ta léta jistě viděli spousty, ale je pravda, že v posledních letech jich spíše ubývá, zvláště těch kvalitních, takže remake snad potěší, jelikož hra tehdy získala docela pěkná hodnocení. Hrát budete samozřejmě jako SpongeBob, ale také jako Patrick a Sandy a půjdete proti zlému Planktonovi, abyste zachránili Zátiší Bikin (Bikini Bottom) před jeho roboty. Jistě vás také potěší nový režim pro více hráčů na způsob hordy, který si budete moci užít ve dvou, a to jak online, tak i na jedné konzoli. Příznivce původní hry pak zaručeně naláká obsah, který byl vystřižen z původní hry včetně souboje s bossem Robo Squidward.

SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated vyjde 23. června pro Xbox One a více už vám prozradí přiložené trailery.