State of Decay 3 by mohla využít Unreal Engine 5

Autor: tonyskatePublikováno: 4.8.2021, 6:27

Publikováno: 4.8.2021, 6:27

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5458 článků

Zombie titul State of Decay 3 je jednou z mnoha vyvíjených exkluzivit pro Xbox Series X|S, které pochopitelně zaštiťuje Xbox Game Studios, pod které spadá seattleská parta Undead Labs. Tuto postapokalyptickou survival sérii jistě dobře znáte a na třetí díl jsme hodně zvědavi, když teď studio má opravdu plnou podporu Microsoftu, ačkoliv si myslíme, že o hře nejspíše uslyšíme až příští rok.

Každopádně tady pro vás máme jednu zajímavost, které si všiml pozorný fanoušek. Ten zaregistroval, že pracovní nabídka zvukového designéra pro State of Decay 3 zmiňuje implementaci zvuku skrze „Blueprint (UE5)“. To samo o sobě naznačuje, že hra by mohla běžen na novém Unreal Engine 5, což by znamenalo značný vizuální skok, zvláště když předchozí díly si grafiku zase tak moc nepotrpěly.

Uvidíme, jestli State of Decay 3 nakonec skutečně bude pohánět Unreal Engine 5, ale zatím nové informace o hře nevyhlížejte a očekávejte je spíše až během příštího roku.

11. 01. 2021 • tonyskate2

Stovka vývojářů pro State of Decay 3

Xbox Game Studios představilo loni poměrně hodně her, ačkoliv jsou některé z nich ještě poměrně vzdáleny. Po boku akční RPG Avowed či restartu série Fozra Motorsport byla oznámena i zombie akce State of Decay 3. Tuto sérii od studia Undead Labs nejspíše dobře znáte a jistě také víte, že se vždy jednalo spíše o produkci středního rázu. V létě 2018 ovšem studio koupil Microsoft a třetí díl už tak bude mít zcela...

»