Turn 10 čelí negativním komentářům kvůli počtu aut v nadcházející Forze

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 3.9.2017, 12:23

Publikováno: 3.9.2017, 12:23

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3304 článků

Když Forza Garage uzavřela vrátnici oznámených aut, pozorní hráči nelenili a bleskurychle odhalili největší problém v historii série Forza Motorsport. Seznam aut, který byl hned zpočátku limitován magickou hranicí 700 vozů se totiž nekonal a svět jako by se zastavil. Nejrušnější ulice světa se náhle zastavily a hráči v panice zatížili sociální sítě nechápajícími statuty. Vůdce Severní Korey byl dokonce natolik rozezlen, že směrem ke studiu vypustil jednu z raket, nicméně bakelitový futrál z recyklovaných obalů od sardinek vzal za své a střela skončila za japonskými ostrovy. Zpráva však nezůstala bez odezvy ani v herních světech. Samotný Mordor na několik hodin zahalila tma, když pohaslo Sauronovo oko. Nejmenování skřeti nám sdělili, že krutý vládce propadl neutuchajícímu pláči. Jiné postavy zvolily naopak protest a skryly svůj kód v rozpracovaných pokračováních, jako například Master Chief. Vývojářům nechal jen vzkaz, že dokud nebude ve Forze Warthdog, nebude on v Halo.

Ano, děláme si z celé situace legraci, protože ještě horší než neúplný počet aut, se ukázalo letmé zmínění o zbytku modelů v aktuálním vydání Forza Week in Review, na které jste nás upozornili i vy, naši čtenáři. Tvůrci oblíbených okruhových závodů totiž potvrdili, že zbývající vozy budou doplněny auty s označením Forza Edition, což snad ani neměli dělat. Nejen na různých herních webech, ale na samotném fóru forzamotorsport.net se hráči začali ozývat s výkřiky typu: „klamavá reklama“, „podvod“, „nespravedlnost“ a další. Reakce se přehoupli až k vulgaritám a bany začaly létat jak podzimní listí. Zbývající vozy mají být představeny před vydáním hry, tudíž není jasné, zda půjde o edice z již oznámených aut či ne. Tak či onak, číslo 700 bude splněno a my se ptáme, v čem je vlastně problém?

V žádných materiálech nebylo nikdy napsáno, že půjde o unikátní vozy. I kdyby tomu tak bylo, Forza Edition svým způsobem nabízí jedinečnost prostřednictvím speciálního nastavení a nejrůznějších boostů. U kritiků neobstojí ani argument, že ostatní to tak nedělají. Nechme být konkurenční exkluzivní značku, která je expertem na navyšování vozového parku a koukněme na Project CARS 2 nebo Assetto Corsa. Ani tady nejsou počty aut úplně košer a nalezneme tu pár klonů rozdílných jen potiskem nebo dvěma spoilery. Nemáme potřebu obhajovat vývojáře, jen máme pocit, že v případě Microsoftu se neustále hledají nějaké problémy tam, kde nejsou. Přitom si málokdo uvědomuje, že Forza je jedinou závodní značkou, která má své pravidelné místo v podzimní nabídce her, zatímco jiné platformy dodnes neviděli na aktuální generaci exkluzivní simulátor. O množství detailně vymodelovaných aut snad ani nemá cenu debatovat.

01. 09. 2021 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 5 her

Nálož novinek pro předplatného Xbox Game Pass jsme si už představili. Je sice nezávislejšího rázu, ale řekli bychom, že si něco najdete. Přesto se také musíme podívat na tituly, které nás v polovině září opustí a jeden z nich to zabalí už 13. září, a to Red Dead Online, tedy online složky Red Dead Redemption 2. Poté budou následovat exkluzivní závody Forza Motorsport 7, které budou současně vyřazeny z prodeje a už jsme...

»
30. 07. 2021 • tonyskate0

Forza Motorsport 7 bude stažena z prodeje

Asi už jste si na to zvykli nejen u sportovních, ale také u závodních her, že jsou průběžně stahovány z prodeje z důvodů vypršení licence na auta, tratě či hudbu. Opustili nás už tak starší díly sérií Forza Motorsport i Forza Horizon a teď je na řadě Forza Motorsport 7. K ukončení jejího prodeje dojde 15. září 2021 od tohoto dne už si nebude možné hru, ani její balíčky zakoupit, a stejně tak...

»
29. 09. 2020 • tonyskate1

Forza Motorsport 7 a další brzy v Game Pass

Před chvíli jsme vás informovali, že EA Play se stane součástí Xbox Game Pass Ultimate 10. listopadu, tedy ve stejný den, kdy vyjdou konzole Xbox Series X/S. To ovšem nejsou jediné dobré zprávy týkající se předplatného Xbox Game Pass, protože pro vás máme i další potvrzené hry. Jak už víte, tento týden se dočkáme parádní střílečky DOOM Eternal (1. října), které jsme se dočkali tak rychle díky akvizici Bethesdy.

»
30. 06. 2020 • DandyCZE5

Známe šampiona Forza 7 Xbox Challenge

Máme za sebou opravdu povedený šampionát, který by mohl položit základ pro naši závodní sekci, která by tak doplnila, již skvěle rozjetou sportovní komunitu FIFA a NHL!

»
24. 06. 2020 • DandyCZE0

Forza 7 Xbox Challenge #6 Nurburgring

Máme před sebou poslední závod, kde se rozhodne i šampionovi Forza 7 Xbox Challenge, a také rozdáme ceny v hodnotě 20. 000 Kč! Buďte ready a přijďte se podívat.

»
19. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #5 SPA

Máme před sebou předposlední závod, před jehož startem se nám hodně vyrovnala tabulka.

»
11. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #4 Laguna Seca

Máme pro vás ohlédnutí za třetím závodem na Suzuce a pozvánku na Laguna Seca.

»
04. 06. 2020 • DandyCZE3

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #3 SUZUKA

Víkend před námi a série Forza 7 Xbox Challenge se přesouvá na Suzuku. Máme za sebou dva odjeté závody a pořadí se nám již začíná třídit.

»