Variace na Dead by Daylight z prostředí Evil Dead

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 11.6.2021, 6:33

Publikováno: 11.6.2021, 6:33

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3120 článků

Potřebujeme další kooperativní hororovou hru, kde se parta lidí pokouší překonat zlo, když máme úspěšný Dead by Daylight, ztracený Pátek třináctého a online složku Resident Evil? Pokud je námětem legendární značka Evil Dead, pak určitě ano. Jestli neznáte Ashe, jeho motorovou pravačku a zlo vyčtené z lidské kůže, pak nejspíš nepochopíte haló, kolem tohoto malého kultu.

Režisér Sam Raimi kdysi svými filmařskými počátky definoval žánr brutálních komediálních hororů a tím nejenom stvořil vlastní subžánr, ale zároveň dal vyniknout hereckému umu Bruce Campbella. Pro něj se postava zlem stíhaného hrdiny stala ikonickou a vlastně nikdy nepřekonanou, což dokazují pokračování, easter eggy v jiných hororech, a třeba i seriály.

Ze všeho bude letos čerpat Evil Dead: The Game. Fanouškům přinese známé postavy, lokace a když se poštěstí, tak i oblíbené zabijácké scény. V nabídce stane 25 zbraní, speciální dovednosti, hrdinové pro čtyři hráče a jelikož nebude chybět PVP režim, tak i možnost postavit se ostatním jako démon. Hraní doprovodí hlas představitele Ashe, který pro hru namluvil celou řadu nových replik.