Xbox Game Pass brzy opustí 5 her

Autor: tonyskatePublikováno: 18.7.2022, 14:07

Publikováno: 18.7.2022, 14:07

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5604 článků

Brzy nás čeká představení dalších novinek pro předplatitele Xbox Game Passu, i když nečekáme, že by něco překonalo Far Cry 5 či nedávný Assassin’s Creed Origins. S jistotou ovšem můžeme počítat s exkluzivitou As Dusk Falls, která navíc vyjde v češtině. Nicméně teď tady máme pětici her, která bude na konci července vyřazena.

Rozloučí se s námi plošinovka Raji: An Ancient Epic inspirovaná indickou mytologií i divuplné dobrodružství Omno, během kterého objevíte záhadný svět a fantastické bytosti. Vyřazen bude také starší kousek Lumines Remastered, takže ještě můžete naposledy provětrat mozkové závity. Všechno se na vás pak nabalí v Katamari Damacy REROLL, protože nikdy nebudete mít dost. A nakonec nás opustí netradiční vybíjená v Dodgeball Academia.

21. 10. 2020 • Lukáš Urban0

Recenze: Raji: An Ancient Epic

V létě byla železa trochu volnější, a tak jste možná stihli i nějakou dovolenou na opačné straně našich hor. Pokud jste to přeci jen nezvládli a největším úspěchem je hráz na rybníku, může vám přijít vhod výlet do Indie. Poznáte kulturu, objevíte historii a pomůžete sourozencům v nelehké situaci. A jen tak mimochodem zachráníte svět, ale to není důležité.

»