Xboxweb Fotbal Cup 1vs1 #kvalifikace1

Autor: DandyCZEPublikováno: 9.4.2019, 14:00

Publikováno: 9.4.2019, 14:00

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 236 článků

Máme za sebou první kvalifikační turnaj ve hře FIFA 19 o drobné ceny a hlavně o místa na hlavní turnaj.

Jelikož chceme hraní a soutěže u nás stále posouvat, tak nás potěšil váš zájem o turnaj, kde se objevilo přes 40 reakcí. Do turnaje se nám hlásá čím dál více cizinců, ale nebojte, naše turnaje jsou „zatím“ pouze pro Čechy a Slováky.

Prvně jsme si vyzkoušeli i moderované studio, kde vás hlasem provedl hlavní admin sirnaq2426 a moje maličkost DandyCZE. Ve studium jsme měli možnost přepínat mezi studiem a komentovaným zápasem. Díky Party Xbox Live a Discordu, jsme po zápasech brali na rozhovor samotné hráče, takže jste se o nich mohli něco dozvědět. Pro nás příjemné zpestření a hlavně zkušenost. Náš cíl je jasný, pilovat studio a na 27. 5. kdy je hlavní turnaj, mít už vše odzkoušeno.

Další novinkou bylo, že jsme začali pro danou hru tvořit něco, jako je karta hráče, do ní zaznamenáváme úspěchy v dané hře a díky nim jsou pak ti nejlepší nominováni v turnaji, aby se favorité nepotkávali hned v prvním kole.

Kromě toho jsme rozepsali už všechny kvalifikační termíny na duben, takže už nyní se můžete registrovat. Jenom poprosíme, pokud jste registrovaní a víte, že vám do toho něco přišlo, tak prosím jednoduše svoji registraci stornujte, dost nám to pomůže při organizaci.

Zde máme jednu VELKOU radu, eSportová platforma TOORNAMENT na které děláme turnaje má i svoji mobilní aplikaci, z které s naprostou pohodou uděláte registraci, potvrdíte check-in těsně před turnajem nebo i zrušíte registraci. Pořádný hráč bez téhle apky na hřiště prostě nevyběhne!

Samotný turnaj se nesl ve velkém tempu a nedošlo k velkým průtahům. Díky rozhovorům, jsme zjistili, že do turnaje se dostali hráči hned několika věkových skupin, což nás po pravdě i trošku „příjemně“ překvapilo. Dva nominovaní hráči na základě minulých turnajů (IRGI Boschak CZ a BIO l Tade) postupovali směle turnajem. BIO l Tade ovšem klopýtnul v zápase s SebitusTitus, kde i přes vedení 2:0 zápas neudržel a nakonec prohrál 2:3.
Naopak druhý nasazený IRGI Boschak CZ došel až do finále, kde ale nestačil na skvěle hrajícího Pepsson7 a podlehl mu 1:3. Za zmínku jistě stojí, že oba hráči si ve finále vzali Juventus.

🏆 Ceny:
První kvalifikační turnaj o postup na finálový turnaj (27. 5. 2019) o hodnotné ceny. První dva postupují automaticky do hlavního turnaje. Hlavní turnaj je určen pro 12 týmů.
Ceny v dílčích turnajích  – 150Kč do Xbox Store / 1měsíc EA Access (ceny jsou rozdávány při účasti min 16 hráčů.

Hlavní ceny pro finálový turnaj:
1. Herní ovladač pro Xbox a PC – Xbox Elite + fotbalový dres + drobné ceny
2. Zlaté členství Xbox Live na 12 měsíců + drobné ceny
3. Hry zdarma díky předplatnému Xbox Game Pass na 6 měsíců + drobné ceny
4. Poukaz do Xbox Store v hodnotě 300 Kč + drobné ceny
*ceny se postupně navyšují

Veškeré aktivity budeme řešit ve FB skupině https://www.facebook.com/groups/xboxesportsczsk/  nebo zde na webu. V přípravě je i Discord https://discord.gg/kYAYSzV

Oznámení akcí zde http://xboxweb.cz/oznameni-xboxweb-turnaje-2019/

Gratulujeme Vítězům a děkujeme i všem ostatním, že se do turnaje zapojili. Tak uvidíme se v kvalifikaci #2
Budeme rádi i za vaše komentáře a připomínky, abychom turnaje stále zlepšovali. Díky!