XKO Souhrn #3

Publikováno: 4.3.2018, 15:44

Sociální sítě

O autorovi

chaosteorycz

chaosteorycz

Je autorem 1841 článků

Tento týden byl na živá vysílání poněkud línější. Ne, že bychom se flákali a nesnažili se přinést zajímavá témata. Většina ale měla takové ležérnější tempo, kdy nikdo nikam nespěchal.

Pondělí: Fable Fortune
Lionhead Studios jsou kaput, ať žijí Flaming Fowl Studios. Fable v RPG podobě zatím asi nebude. Minimálně ne od původních autorů, kteří se aspoň realizují karetní hrou Fable Fortune. Jelikož jde o F2P titul, můžete si ho vyzkoušet zcela zdarma.

Úterý: Gravel
Milestone jsou oficiálně králové průměrných her. I když je Gravel přesně tím, co od něj očekáváte, tedy ryzí arkáda, je nudný, graficky zastaralý a cenově přestřelený. Recenze již brzy.

Středa: Bridge Constructor Portal
Kdo si myslí, že je stavění mostů lehká záležitost, měl by si to vyzkoušet na vlastní kůži. Novinka obohacená portály vnáší do známého principu nové prvky, což se ukázalo jako skvělá volba.

Čtvrtek: Prominence Poker
Podruhé jsme zasedli k jednomu stolu, abychom si trochu přilepšili k domácímu rozpočtu. A zase nás obral nováček, který teprve po hodině pochopil základy ovládání.

  • Radek Jakubec

    ted v patek na twitchi to Sea of Thieves byla nejaka chyba?

    • Chaosteory CZ

      Bohužel. Už jsme byli připraveni ke streamu, ale nakonec nás povinnosti rozehnali. Snad příště

28. 02. 2018 • p.a.c.o1

RECENZE: Bridge Constructor Portal

Mosty jsou nedílnou součástí naší civilizace skoro od samého počátku, protože přecházet velké i menší toky bylo důležité. Ani v moderní společnosti se tato potřeba nijak nezmenšila, spíše naopak. Mostů se staví stále více a je jedno, jestli jsou součástí dálnice, nebo pomáhají cyklistům snáze překonávat vzdálenosti. Ve virtuálním světě se stavěním mostů hráči zabývají rádi zejména proto, že se dají vytvářet nejrůznorodější konstrukce bez rizika, že by někdo skutečně přišel...

»