Závodní Xboxweb Challenge oslavuje konec roku

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 30.12.2021, 12:03

Publikováno: 30.12.2021, 12:03

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3226 článků

Pakliže se podíváme na závěr letošního roku, na poli Xbox platformy mu patřily bezesporu dvě hry. Nejprve se otevřely brány překrásného Mexika, a pak se přihlásil Master Chief, že má zase problém, se kterým mu můžete pomoct jen a pouze vy. A nebyli bychom to my, kdybychom hry nezařadili do komunitních výzev. V multiplayeru Halo Infinite už nějaký pátek řádíme, nicméně teď populární sci-fi střílečku pomyslně spojujeme s novou Forzou a vyhlašujeme závod „Halo, je tam Mexiko?“.

Aktualizace a vyhlášení 17.1.2022:
Děkujeme všem jezdcům, že se rozloučili závodně s rokem 2021. Bylo opravdu zajímavé sledovat, jak se hráči na prvních místech přetahovali o nejlepší čas, který de nakonec zastavil na hodnotě 5:53.530 v podání blafaki, který si tímto časem dojel pro hlavní cenu ovladač ze edice Xbox Series. Další ceny jsme losovali takže šťastlivci jsou zde:

ZdBu74 – náhodný los
MaRFycze – náhodný los
Yrbicka1988 – náhodný los
SpenatCZ – náhodný los

Závod si můžete stále vyzkoušet. Zde pak i záznam z jízdy 🙂

OZNÁMENÍ:
Vánoční výzdoba, jejíž kouzlo teď zaplavilo fiktivní kus Střední Ameriky, nás přiměla vytvořit speciální trať, ve které se kouzlo prostých vesnických radovánek rozšíří až do města. A i když Eventlab u komunitních tratí tento sezónní vzhled nepodporuje, myšlenka a událost zůstaly. Přijměte tak místo řidiče nekompromisního Warthoga a absolvujte spanilou jízdu herní mapou. Po startu projedete vískou a vydáte se k pláním se solárními panely. Master Chief tam nechal zprávu s dalšími souřadnicemi. Ty vedou přes trh, protože měšťáci rádi tradiční výrobky a zavedou vás i na stadion, načerpat atmosféru davu skandujícího vaše jméno. Akorát to publikum si musíte domyslet, protože pandemie. Cesta má i pár drobných „konstrukčních chytáků“, tak buďte s ohledem na vánoční čas shovívaví a neproklínejte jejího tvůrce příliš často.

Podmínky, pravidla, omezení

  • Účastnit se můžou jen obyvatelé Česka a Slovenska (věcné ceny odesíláme pouze v rámci ČR)
  • Hráč musí být členem našeho Discordu
  • Pro zapojení je třeba hra Forza Horizon 5 (vlastněná, půjčená, předplacená)
  • Závod se nachází pod označením „Halo, je tam Mexiko“ a pod číslem 207 270 404
  • Auto je dostupné pouze jedno, přičemž výkon je omezen třídou A
  • Z výsledného zajetého času udělejte screenshot/fotku a nahrajte ho/ji do příslušné skupiny na Discordu (#forza-vysledky)
  • I když víte, že nejste nejrychlejší, soutěžte. Po skončení soutěže vybereme pět náhodných jezdců, kteří dostanou drobné ceny.
  • Soutěž probíhá od 30.12.2021 do 9.1.2021

Ceny

  • První místo: Herní ovladač Xbox Series
  • 2-5 místo – jelikož je závod oslavou konce roku, vybereme náhodně ze všech odeslaných časů 3m XGPU

Klidně si dejte na čas a svůj soutěžní čas pošlete až tehdy, budete-li s ním sami spokojeni. Přejeme pevné nervy, dobrou trakci a především dobrou zábavu.

25. 02. 2023 • lindros88cze0

Halo Infinite s třetí sezonou Echoes Within

Podívejte se na nové video ke startu 3 sezóny v Halo Infinite. pod názvem Echoes Within. Těšit se můžete na nové tři mapy, novou zbraň, nové předměty a kosmetické předměty. Nová sezóna začíná 7. března 2023.

»
17. 01. 2023 • waggon0

Xbox Weeks Deals – 17.1.2023 až 24.1.2023 – Čínský nový rok

Kolik xboxářů je asi tak v Číně? Ano i v této totalitní zemi se už mohou, sice omezeně, prodávat konzole. Na druhu stranu početná čínská komunita žije i v USA a pak nesmíme zapomínat na Čínskou republiku, známější spíše pod názvem Taiwan. Ale proč to píšu? Blíží se čínský nový rok a s tím souvisí i početné slevy. Ty sice nedosahují kvantity „našeho konce roku“, ale jsou také početné a vybrat si lze spoustu...

»
18. 12. 2022 • waggon0

Vanoční výprodej 2022

Tak a vánoční výprodej je tady. To znamená jediné, naše peněženky dostanou pěkně zabrat, neboť obsahuje neuvěřitelný počet 945 zlevněných položek, což, pokud mě paměť neklame, je největší počet, jaký kdy nějaký výprodej obsahoval. Jako obvykle u tak velkých výprodejů, upozornit na nějakou tu zajímavou gamesu by bylo na delší seznam. Proto nejprve zvažte, zda pro vás není výhodnější si předplatit si Game Pass Vánoční výprodej běží až do ranních hodin...

»
08. 09. 2022 • DandyCZE0

Sleva na Disney+ a seriál Halo v ČR?

Jako fanoušci her máte jistě rádi i filmy a seriály. V poslední době se o nás pokouší hned několik společností.

»
02. 09. 2022 • tonyskate0

Halo Infinite ruší lokální kooperaci

Tak tohle rozhodně nepotěší nejednoho hráče. Studio 343 Industries přes noc oznámilo, že slibovaná lokální kooperace na rozdělené obrazovce pro příběhovou kampaň Halo Infinite byla zrušena. Nadále platí, že se dočkáme v kampani alespoň online kooperace, a to snad ještě letos, jelikož její test už proběhl, nejpozději však začátkem roku. Nicméně zrušení lokální kooperace naštve snad každého fanouška série. Navzdory slibům tak nic nebude a důvodem má být přesunutí zdrojů na...

»
09. 08. 2022 • HusekD0

Vychází nový update do Halo Infinite

Není žádným tajemstvím, že se multiplayer Halo Infinite potýká s velkým počtem chyb a nedostatků. Hráči pravidelně informují vývojáře o všech problémech a postupně se hra dostává do té fáze, ve které měla být už při svém vydání. Právě dnes, 9. srpna dorazil update, který vylepšuje hned několik věcí. Některé z nich se ve hře objeví hned, ale pár úprav se zpřístupní až v následných týdnech.

»
25. 07. 2022 • tonyskate0

Vyzkoušejte online kooperaci v Halo Infinite

Exkluzivní střílečka Halo Infinite při svém vydání bohužel postrádala dvě zásadní funkce, a to kooperaci v příběhové kampani a tvůrčí režim Forge. Na obou se pracuje, a ještě letos uvidíme nějaké výsledky, minimálně online kooperace a minimálně zkouška Forge je přislíbena. Momentálně ovšem probíhá betaverze právě online kooperace kampaně Halo Infinite, do které se můžete snadno zapojit. Pokud patříte mezi předplatitele Xbox Game Pass anebo vlastníte kampaň hry, která je v prodeji...

»
13. 07. 2022 • HusekD0

Halo: Infinite obdrží cross-core customizaci

Halo Infinite je tu s námi téměř jeden rok, ale i po takové době ho stále trápí některé drobné nedostatky. Jedním z nich je například nedostatečná volnost při úpravě brnění v multiplayeru. V současné době jsou veškeré jednotlivé položky striktně definované pro konkrétní typ a není možné je mezi sebou kombinovat. Pokud máte například legendární helmu pro jádro Mark VII, tak jí bohužel nemůžete použít pro jádra Yoroi, nebo Mark...

»