Zavzpomínejte na hezké chvíle s Ubisoftem

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 18.11.2020, 17:31

Publikováno: 18.11.2020, 17:31

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3304 článků

Ať je vaše nynější náklonost k francouzskému vydavateli jakákoliv, s jeho hrami jste nejspíš strávili pěknou řádku hodin. Jako vrazi v kápi napříč historií. Jako neohrožení hrdinové v čele různých odbojů. Coby velitelé jednotek pod velením Toma Clancyho. Možná i jako závodníci po rozsáhlé Americe. A možná už ani nevíte, co všechno vám velkovýrobce přinesl. Tak proč si nepřipomenout tituly, u kterých jste strávili nejvíc času?

Jak jsme nedávno psali, služby a klienti přešli pod společný název Ubisoft Connect. Aplikace je dostupná pro PC, konzoli a mobilní telefony. Ale to není to nejdůležitější. Podstatné je, že si prostřednictvím nového rozhraní můžete nechat vygenerovat váš Wrap-Up. Ve své podstatě jde o infografiku hraní za posledních pět let, která počítá všechny dostupné statistiky z her. Aplikace vám vyhodnotí trojku top titulů a k prvnímu místu přiřadí i malý proslov vývojáře dotyčného rekordmana.

Ubisoft si dal na prezentaci skutečně hodně záležet a dvouminutové video stojí za to. Na památku si ho můžete stáhnout, stejně tak infografiku, a případně ho zasdílet kamarádům a známým. Ukázku redakční infografiky vidíte níže, videa si necháme pro sebe, ať jsou ta vaše překvapením. Pokud vám generátor připomíná každoroční statistiky Xboxu, tak Francouzi si s nimi poradili lépe. Navíc fungují i v naší kotlině.