Královský dvůr pro Crusader Kings III

Autor: DandyCZEPublikováno: 23.5.2023, 14:02

Publikováno: 23.5.2023, 14:02

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 246 článků

Jestli jste si vyzkoušeli Crusader Kings III a to i díky Xbox Game Pass, tak rozhodně zaostřete svoje středověké kukátko na nové DLC. Do hry dorazilo DLC, které vám do hry přinese pohled na dvůr, nemyslíme na ten se slepicema, ale na panský, vévodský, či královský. S ním dorazí nekalé praktiky a klasické politikaření. Podaní, vazalové a kdejaká žebrota se vám u dvora bude snažit stěžovat a čekat od vás moudré rozhodnutí. Doba je to ovšem krutá, takže pravda je asi to poslední co vyhraje 🙂 Váš dvůr bude postupně bobtnat podle vašeho postavení. Následně si budete moci vystavovat různé trofeje, artefakty nebo zástavy, které kromě zkrášlovacích účelů mají užitečné hodnoty i pro vašeho vladaře.

Aby toho nebylo málo, byla předělána celá sekce Kultury, kde nyní budete moci editovat nebo vytvářet vlastní charakteristiky národa.
Celé DLC bych označil jako velký update hry, který mění i zásadně hratelnost, která nabídne úplně jiné možnosti hraní. V případě, že si v hlavách hrajete i nějaký ten roleplay systém, tak tohle DLC vám udělá velkou radost.
Tak sláva králům a pochlubte se s dojmy, případně vaším rodokmenem.

06. 12. 2023 • DandyCZE0

Fate of Iberia oživuje středověkou historii na Xboxu

Crusader Kings III, ke skvělým strategiím a je skvělé, že si je můžeme zahrát i na Xboxu. Ovládání hry je kompletně upraveno pro gamepady a myslím, že se to lidem z Paradoxu skvěle povedlo. Nyní nás čeká poměrně zásadní rozšíření, které do hry přinese scénáře a nové herní mechaniky. 

»
31. 07. 2023 • DandyCZE0

Vylepšení Crusader Kings III je tady 

Možná jste zaznamenali, že konzoloví hráči se potýkali s problémy pří hraní hry, a tak Paradox, potažmo Lab42, která se stará o konzolovou verzi dorazila s aktualizací a pořadovým číslem 10. 

»
28. 04. 2023 • p.a.c.o0

Spousta akce na víkend zdarma

Počasí je aktuálně opravdu aprílové, takže se hodí mít v záloze nějaké dobré hry. A kdo chce vyzkoušet něco nového, možná se mu bude hodit víkendová nabídka her zdarma. Ta nabízí hned čtveřici titulů plných akce a napětí. Začneme druhoválečnou multiplayerovou akcí Hell Let Loose, následovat může další akce LEAP. Kdo má radši strategické věci, může se stát uznávaným nebo obávaným králem v Crusader Kings III. A nakonec tady máme Don’t Starve...

»
15. 03. 2022 • tonyskate0

Weird West, F1 2021 a další brzy v Game Pass

Předplatné Xbox Game Pass nám už tento měsíc naservírovalo několik zajímavých kousků včetně dobrodružné akce Marvel’s Guardians of the Galaxy nebo atmosferické plavby FAR: Changing Tides. A teď je tady další výběr, který je ještě zajímavější včetně formulí F1 2021 v EA Play/XGP Ultimate.

»
26. 01. 2022 • p.a.c.o0

Strategie Crusader Kings III pro Xbox Series X|S

Velice dobře hodnocené strategické RPG Crusader Kings III se podívá na konzole nové generace. Jak dnes oznámili vývojáři Lab42, dočkáme se 29. března v předplatném Xbox Game Pass, a to pouze na konzolích z rodiny Xbox Series. Politické sňatky s cílem sblížit šlechtické rody, brutální války, osobní vztahy vytvořené za účelem sjednocení rozbitých aliancí a plány s cílem podkopat nebo vyhladit soupeře. To jsou některé z herních strategií, s nimiž se můžete...

»
25. 08. 2021 • Lukáš Urban0

Crusader Kings III dorazí na Xbox Series X|S

Konzole nové generace se dočkají další strategie. Žánr, jehož zástupy nejsou zrovna početné, dostane nového člena díky studiu Lab42 a vydavatelství Paradox Interactive. To si všimlo úspěchu konzolové verze Stellaris a rozhodlo se nabrat nové hráče i u Crusader Kings III. Snad již brzy dostanete příležitost chopit se jednoho ze tří potomků mrtvého krále a stanout v čele rozbitého království. To potřebuje po rozdělení sjednotit a expandovat, aby se naopak nestalo...

»