Weird West, F1 2021 a další brzy v Game Pass

Publikováno: 15.3.2022, 14:06

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5695 článků

Předplatné Xbox Game Pass nám už tento měsíc naservírovalo několik zajímavých kousků včetně dobrodružné akce Marvel’s Guardians of the Galaxy nebo atmosferické plavby FAR: Changing Tides. A teď je tady další výběr, který je ještě zajímavější včetně formulí F1 2021 v EA Play/XGP Ultimate.

Už tento čtvrtek dojde na dlouho očekávanou novinku v podobě next-gen snowboarďácké jízdy Shredders (17. března) pro Xbox Series X|S, která si to hned v den vydání zamíří do předplatného, takže se můžete vydat na hory a předvádět parádní triky, ať už sami či s kamarády. Dále se budete moci ponořit do taktické RPG The Dungeon Of Naheulbeuk: The Amulet Of Chaos – Chicken Edition (17. března) plné okouzlujících, zábavných a šílených postav.

Zajímavý bude také konec měsíce, protože nás čekají hned dvě značně atraktivní novinky. Dorazí totiž strategie Crusader Kings III (29. března), která zabodovala na PC a sami tak na Xbox Series X|S budete moci vládnout středověkému království. Ano, hra vyjde pouze na next-gen. Pro obě generace ovšem bude dostupná druhá novinka, a to ulítlá izometrická akce Weird West (31. března), která nám pod taktovkou zakladatele tvůrců Dishonored naservíruje temnou fantasy.

Očekávat můžete také japonštinu Zero Escape: The Nonary Games (22. března) a konečně dojde také na loňské formule F1 2021 (24. března), které si mohou zahrát předplatitelé Xbox Game Pass Ultimate skrze EA Play. Zahrát si můžete také hybrid deskové roguelike a RPG Tainted Grail: Conquest, a to od 22. března.

26. 01. 2022 • p.a.c.o0

Strategie Crusader Kings III pro Xbox Series X|S

Velice dobře hodnocené strategické RPG Crusader Kings III se podívá na konzole nové generace. Jak dnes oznámili vývojáři Lab42, dočkáme se 29. března v předplatném Xbox Game Pass, a to pouze na konzolích z rodiny Xbox Series. Politické sňatky s cílem sblížit šlechtické rody, brutální války, osobní vztahy vytvořené za účelem sjednocení rozbitých aliancí a plány s cílem podkopat nebo vyhladit soupeře. To jsou některé z herních strategií, s nimiž se můžete...

»
25. 08. 2021 • Lukáš Urban0

Crusader Kings III dorazí na Xbox Series X|S

Konzole nové generace se dočkají další strategie. Žánr, jehož zástupy nejsou zrovna početné, dostane nového člena díky studiu Lab42 a vydavatelství Paradox Interactive. To si všimlo úspěchu konzolové verze Stellaris a rozhodlo se nabrat nové hráče i u Crusader Kings III. Snad již brzy dostanete příležitost chopit se jednoho ze tří potomků mrtvého krále a stanout v čele rozbitého království. To potřebuje po rozdělení sjednotit a expandovat, aby se naopak nestalo...

»