GTA Trilogy se prodává nad očekávání

Autor: p.a.c.oPublikováno: 8.2.2022, 17:14

Publikováno: 8.2.2022, 17:14

Sociální sítě

O autorovi

p.a.c.o

p.a.c.o

Je autorem 2881 článků

U hraní se dá krásně relaxovat, což se snažím aplikovat nejen na sebe, ale i své okolí...

Během rozhovoru s investory řekl generální ředitel Take-Two Strauss Zelnick, že GTA Trilogy Remaster výrazně překonala jejich komerční očekávání. Evidentně po vlně kritiky ani vedení firmy nedoufala, že se remaster bude solidně prodávat, ale nakonec se tak prý stalo, byť konkrétní čísla zveřejněna nebyla. Vývojářský tým si je prý velice dobře vědom toho, že se jim vydání moc nepovedlo, ale usilovně prý na remasteru stále pracují, kdy největší chyby a nedostatky údajně již byly odstraněny. Práce na dalších vylepšeních stále probíhají, takže už je možná čas ke koupi.

My se díky Game Passu můžeme o kvalitách remasteru přesvědčit sami, protože jeho součástí je díl GTA San Andreas. Je opravdu velice překvapivé, že se nakonec remaster dobře prodává, protože většina kritiků ani hráčů nenechala na hře nit suchou. Nicméně stále je vidět, jak ohromné jméno a prodejní potenciál je značka GTA. Uvidíme, zda se podaří v úspěch přetavit vydání vylepšené verze GTA V pro konzole Xbox Series. Pokud bude dobře fungovat, mohlo by se číslo prodaných kusů GTA V opět navyšovat. Aktuálně hra atakuje hranici 160 miliónu kusů.

03. 05. 2022 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 7 her včetně GTA

Odpoledne se nejspíše dozvíme hry, které nás v následujících dvou týdnech čekají v předplatném Xbox Game Pass, ale současně se i rozloučíme se šesti tituly včetně jednoho výrazného, leč jen jménem. Na mysli samozřejmě máme Grand Theft Auto: San Andreas – The Definitive Edition, ačkoliv remaster se zrovna dvakrát nepovedl. Každopádně nás hra opustí už 10. května, takže pokud chcete zavzpomínat, čas se krátí.

»
01. 12. 2021 • p.a.c.o0

Fyzické vydání GTA Trilogy se odkládá

Snad žádná jiná hra od Rockstaru neměla tak tragický vstup, jako remaster GTA 3, Vice City a San Andreas. Vývojáři se snaží napravit, co se jenom dá a tak nás dnešní oznámení o odkladu nepřekvapilo. Již 7. prosince jsme se měli dočkat vydání hry na fyzických nosičích, ale vzhledem k okolnostem se tak stane o něco později. Pokud nedojde k dalšímu posunu, měli bychom se vydání nově dočkat 17. prosince....

»
16. 11. 2021 • p.a.c.o0

RECENZE: Grand Theft Auto: The Trilogy

Příliv remasterů starých vykopávek (byť i klasických her) stále nebere konce. Je otázka, zda jsou hráči tak moc dychtiví po těchto kouscích, nebo je to výborný kalkul ze strany vývojářů, kteří nám většinou s minimem úsilí připraví průměrný výsledek. Ať už je to jak chce, jisté je, že do tohoto vlaku naskakují další a další vývojáři, kteří se na nostalgické tsunami chtějí svést.

»