Minecraft Legends ve vývojářském deníčku

Autor: tonyskatePublikováno: 15.3.2023, 6:07

Publikováno: 15.3.2023, 6:07

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5685 článků

Svět Overworld v Minecraft Legends je prostě nádherný, ať už se podíváte kamkoliv, ovšem pozor, aby vás nepřekvapili piglini. Jak tento živoucí svět vznikl se dozvíte v nejnovějším vývojářském deníčku, jímž vás provedou Julia, Lisha a Addy z Blackbird Interactive, a také Telemachus z Mojang Studios. Poví vám o jedinečných detailech a rozhodnutích týkajících se designu, díky kterým je Overworld v této akční strategii skutečně kouzelný.

Minecraft Legends vychází 18. dubna pro Xbox Series X|S, Xbox One a bude v den vydání v předplatném Xbox Game Pass.

25. 01. 2023 • tonyskate0

Akční strategie Minecraft Legends vyjde 18. dubna

Jak už jsme se dozvěděli loni, fenomén Minecraft po odlehčené diablovce vstupuje do další žánru, a tím je akční strategie v podobě Minecraft Legends, která vzniká ve studiu Blackbird Interactive, samozřejmě za asistence Mojangu. Tvůrci slibují bohatou příběhovou kampaň, během které prozkoumáte svět plný pokladů a nebezpečí, shledáte se se známými tvářemi, potkáte nové záhadné postavy a spojíte síly se spojenci ve velkolepých bitvách proti piglinům. Nesmíme ale zapomínat ani na...

»
17. 10. 2022 • tonyskate0

Invaze piglinů v Minecraft Legends

Jestli vyhlížíte akční strategii Minecraft Legends, určitě sledujte úvodní animaci, v níž piglini zahájí svou invazi do Overworldu. Od prvního malého narušitele po mocné hordy piglinů… je jasné, že Overworld potřebuje hrdinu, kterým se příští rok na jaře stanete právě vy. Během víkendové prezentace Minecraft Live 2022 pak vývojáři Kevin a Magnus ze studia Mojang prozradily o hře Minecraft Legends další zajímavosti, a především hratelnou ukázku včetně kooperace pro čtyři hráče.

»
26. 08. 2022 • tonyskate0

Minecraft Legends v traileru pro gamescom

Fenomén Minecraft pokračuje ve své expanzi do dalších žánrů a po diablovce Minecraft Dungeons můžeme příští rok očekávat akční strategii Minecraft Legends. Budete muset sjednotit Overworld, protože zaútočili piglini, kteří touží zabrat další území a nezastaví se před ničím. Povolejte tedy známé jednotky i nové golemy, abyste jim mohli čelit. Dokážete vést spojence a zabránit invazi piglinů?

»
13. 06. 2022 • tonyskate0

Akční strategie Minecraft Legends

Minecraft jako strategie? Proč ne, když „diablovka“ Minecraft Dungeons uspěla. Mojang včera během prezentace Xbox & Bethesda Games Showcase oznámil titul Minecraft Legends, který je další žánrovou odbočkou světového fenoménu. Tato akční strategie vznikne ve spolupráci se studiem Blackbird Interactive a vaším úkolem bude vést spojence do bitev za obranu Overworldu. Barvitý svět bohatý na biomy i zdroje je totiž na pokraji strašlivého kolapsu. Invaze piglinů by mohla znamenat pohromu...

»