Akční strategie Minecraft Legends

Autor: tonyskatePublikováno: 13.6.2022, 13:33

Publikováno: 13.6.2022, 13:33

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5539 článků

Minecraft jako strategie? Proč ne, když „diablovka“ Minecraft Dungeons uspěla. Mojang včera během prezentace Xbox & Bethesda Games Showcase oznámil titul Minecraft Legends, který je další žánrovou odbočkou světového fenoménu. Tato akční strategie vznikne ve spolupráci se studiem Blackbird Interactive a vaším úkolem bude vést spojence do bitev za obranu Overworldu. Barvitý svět bohatý na biomy i zdroje je totiž na pokraji strašlivého kolapsu. Invaze piglinů by mohla znamenat pohromu pro Overworld a vy se tak budete muset spojit s nečekanými přáteli, utvořit aliance a vést strategické bitvy, abyste odrazili invazi z Netheru. Tvůrci slibují poutavou kampaň a podporu online kooperace i soutěživého multiplayeru.

Minecraft Legends vyjde příští rok na Xbox Series X|S a Xbox One a bude v den vydání dostupná v předplatném Xbox Game Pass.

17. 10. 2022 • tonyskate0

Invaze piglinů v Minecraft Legends

Jestli vyhlížíte akční strategii Minecraft Legends, určitě sledujte úvodní animaci, v níž piglini zahájí svou invazi do Overworldu. Od prvního malého narušitele po mocné hordy piglinů… je jasné, že Overworld potřebuje hrdinu, kterým se příští rok na jaře stanete právě vy. Během víkendové prezentace Minecraft Live 2022 pak vývojáři Kevin a Magnus ze studia Mojang prozradily o hře Minecraft Legends další zajímavosti, a především hratelnou ukázku včetně kooperace pro čtyři hráče.

»
26. 08. 2022 • tonyskate0

Minecraft Legends v traileru pro gamescom

Fenomén Minecraft pokračuje ve své expanzi do dalších žánrů a po diablovce Minecraft Dungeons můžeme příští rok očekávat akční strategii Minecraft Legends. Budete muset sjednotit Overworld, protože zaútočili piglini, kteří touží zabrat další území a nezastaví se před ničím. Povolejte tedy známé jednotky i nové golemy, abyste jim mohli čelit. Dokážete vést spojence a zabránit invazi piglinů?

»