Minecraft Legends v traileru pro gamescom

Publikováno: 26.8.2022, 8:33

Sociální sítě

O autorovi

tonyskate

tonyskate

Je autorem 5463 článků

Fenomén Minecraft pokračuje ve své expanzi do dalších žánrů a po diablovce Minecraft Dungeons můžeme příští rok očekávat akční strategii Minecraft Legends. Budete muset sjednotit Overworld, protože zaútočili piglini, kteří touží zabrat další území a nezastaví se před ničím. Povolejte tedy známé jednotky i nové golemy, abyste jim mohli čelit. Dokážete vést spojence a zabránit invazi piglinů?

Během gamescomu jsme se dočkali zbrusu nového traileru na Minecraft Legends a stále také platí vágní datum vydání na 2023, ačkoliv je téměř jisté, že hra dorazí v první polovině roku. V upoutávce jsou i krátké prostřihy na záběry z hraní, ovšem více jich můžete spatřit na včerejší záznamu ze stánku Xbox.

13. 06. 2022 • tonyskate0

Akční strategie Minecraft Legends

Minecraft jako strategie? Proč ne, když „diablovka“ Minecraft Dungeons uspěla. Mojang včera během prezentace Xbox & Bethesda Games Showcase oznámil titul Minecraft Legends, který je další žánrovou odbočkou světového fenoménu. Tato akční strategie vznikne ve spolupráci se studiem Blackbird Interactive a vaším úkolem bude vést spojence do bitev za obranu Overworldu. Barvitý svět bohatý na biomy i zdroje je totiž na pokraji strašlivého kolapsu. Invaze piglinů by mohla znamenat pohromu...

»