Nový balíček aut od Totino’s má „Kachnu“ a „Berušku“

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 17.1.2018, 8:44

Publikováno: 17.1.2018, 8:44

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3197 článků

Kdyby Forzu tvořilo české studio, pravděpodobně by balíčky dodatečných aut nesly loga Kosteleckých uzenin, Madety nebo tradiční tuzemských brambůrků. Jenže se bavíme o americké hře, a tak po firmě Doritos dostává prostor další výrobce jídla, Totino’s. Jeho produkce se skládá z mražené pizzy a obdobných produktů, což ovšem neznamená, že by se nová auta skládala z modelů vhodných do sněhu nebo italských klasik. A co tam tedy máme? Sedm kousků vhodných na okruh, víkendovou túru či piknikové odpoledne.

Takzvaných „funglovek“ příliš není. Vlastně najdeme jen jednu, kterou obstarává BMW M6 GTLM v barvách BMW Team RLL. Dvojice těchto vozů minulý rok excelovala v závodní sérii IMSA WeatherTech a odnesla si vítězství z tratí Watkins Glen, Mosport nebo Laguna Seca. Dále musíme do 90. let odkud se přihnaly vozy Lotus Elise GT1 a Porsche 911 Turbo S Leichtbau. Jen pro zajímavost, Leichtbau můžeme přeložit jako „lehkou váhou“ nebo „konstrukci lehké váhy“. Zbytek modelů se datuje až do 60. a 70. let. Rok 1967 mají v papírech Nissan R380 II a Volkswagen Type 3 1600 L, který může po lehké kocovině připomínat Škodu 1000. O rok později Subaru předvedlo model 360, kterému se přezdívalo „Ladybug“, tedy slunéčko sedmitečné. Zvířecí říši pak uzavřeme s o dva roky mladší „Kachnou“ neboli Citroenem 2CV. Tohle vozítko je legendární v mnoha končinách světa a nejednomu fanouškovi četníka Cruchota se okamžitě vybaví jeptiška, brázdící s ním francouzské silnice. Totino’s Car Pak je součástí Car Passu, případně ho pořídíte za 199 Kč.     

01. 09. 2021 • tonyskate0

Xbox Game Pass brzy opustí 5 her

Nálož novinek pro předplatného Xbox Game Pass jsme si už představili. Je sice nezávislejšího rázu, ale řekli bychom, že si něco najdete. Přesto se také musíme podívat na tituly, které nás v polovině září opustí a jeden z nich to zabalí už 13. září, a to Red Dead Online, tedy online složky Red Dead Redemption 2. Poté budou následovat exkluzivní závody Forza Motorsport 7, které budou současně vyřazeny z prodeje a už jsme...

»
30. 07. 2021 • tonyskate0

Forza Motorsport 7 bude stažena z prodeje

Asi už jste si na to zvykli nejen u sportovních, ale také u závodních her, že jsou průběžně stahovány z prodeje z důvodů vypršení licence na auta, tratě či hudbu. Opustili nás už tak starší díly sérií Forza Motorsport i Forza Horizon a teď je na řadě Forza Motorsport 7. K ukončení jejího prodeje dojde 15. září 2021 od tohoto dne už si nebude možné hru, ani její balíčky zakoupit, a stejně tak...

»
29. 09. 2020 • tonyskate1

Forza Motorsport 7 a další brzy v Game Pass

Před chvíli jsme vás informovali, že EA Play se stane součástí Xbox Game Pass Ultimate 10. listopadu, tedy ve stejný den, kdy vyjdou konzole Xbox Series X/S. To ovšem nejsou jediné dobré zprávy týkající se předplatného Xbox Game Pass, protože pro vás máme i další potvrzené hry. Jak už víte, tento týden se dočkáme parádní střílečky DOOM Eternal (1. října), které jsme se dočkali tak rychle díky akvizici Bethesdy.

»
30. 06. 2020 • DandyCZE5

Známe šampiona Forza 7 Xbox Challenge

Máme za sebou opravdu povedený šampionát, který by mohl položit základ pro naši závodní sekci, která by tak doplnila, již skvěle rozjetou sportovní komunitu FIFA a NHL!

»
24. 06. 2020 • DandyCZE0

Forza 7 Xbox Challenge #6 Nurburgring

Máme před sebou poslední závod, kde se rozhodne i šampionovi Forza 7 Xbox Challenge, a také rozdáme ceny v hodnotě 20. 000 Kč! Buďte ready a přijďte se podívat.

»
19. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #5 SPA

Máme před sebou předposlední závod, před jehož startem se nám hodně vyrovnala tabulka.

»
11. 06. 2020 • DandyCZE0

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #4 Laguna Seca

Máme pro vás ohlédnutí za třetím závodem na Suzuce a pozvánku na Laguna Seca.

»
04. 06. 2020 • DandyCZE3

FORZA 7 XBOX CHALLENGE #3 SUZUKA

Víkend před námi a série Forza 7 Xbox Challenge se přesouvá na Suzuku. Máme za sebou dva odjeté závody a pořadí se nám již začíná třídit.

»