Síla rozšiřuje Xbox Game Pass

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 2.6.2018, 12:28

Publikováno: 2.6.2018, 12:28

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 3119 článků

My víme. Pro celou řadu z vás včerejším dnem předplatné herní knihovny skončilo a dokud tam nebudou všechny exkluzivní hry za posledních třináct let, nemá u vás sebemenší šanci. A i tak by muselo být ve slevě. Přiznáváme, že zpráva týkající se Star Wars je spíše okrajová, protože tři ze čtyř her už jste mohli získat pilným placením Zlatého členství služby Xbox Live. V matematice jsme chabrusové, a tak řekněme, že určité, blíže nespecifikovatelné, procento hráčů můžou následující hry potěšit.

Od včera si můžete užívat v rámci Xbox Game Passu oba díly Star Wars: The Force Unleashed, Lego Star Wars: The Complete Saga a také Star Wars: Knights of the Old Republic. Pouze poslední zmíněný titul nebyl v programu Games with Gold, ale každý vám také potvrdí, že právě on je z celé čtveřice nejzajímavější. RPG od studia BioWare je považováno za to nejlepší, co kdy s tematikou Star Wars vyšlo. Hra sice vznikla už v roce 2003, ale na jejích přednostech se léta rozhodně neprojevila. Než nám začnete v komentářích psát, že je to drahé, tak ano. Knights of the Old Republic můžete samozřejmě koupit samostatně, a to za pouhých 199 Kč. To by už i Horst koupil a hned dvakrát.

Ironickou připomínku zakončíme opětovným ujištěním, že Xbox Game Pass skutečně pojme všechny budoucí exkluzivní hry, včetně nových dílů sérií Halo, Gears of War a Forza. Dle včerejších zpráv, Microsoft hodlá předplatné nadále vylepšovat, protože si ho pochvalují nejenom hráči, kteří se levně dostanou k velkému množství her, ale také sami vývojáři. Hrami totiž mohou oslovit i tu část hráčské obce, která by se o jejich titul jinak nezajímala. Xbox divize se určitě bude snažit ještě intenzivněji vyjednávat s vydavateli třetích stran, neboť má velice dobré reakce na novější hry. Z těch posledních například na Pro Evolution Soccer 18 nebo The Hunter: Call of the Wild.