Xbox Challenge Letní ligy NHL, FIFA, PES a Forza Horizon

Autor: DandyCZEPublikováno: 29.6.2020, 10:39

Publikováno: 29.6.2020, 10:39

Sociální sítě

O autorovi

DandyCZE

DandyCZE

Je autorem 144 článků

Na léto jsme pro vás připravili letní ligu, a to v několika modech a hrách. Ligy zkoušíme pod hlavičkou Xbox Web Challenge poprvé, takže uvidíme, jaký budou mít ohlas!

Dlouho přemýšlíme, jak dál posunout naše Xbox hraní a třeba nejenom něj, jelikož dost her jde hrát napříč platformami a upřímně doufáme, že stále více vývojářů to hráčům umožní.
Turnaje a následné finálové dny máme vyzkoušené a fungují výborně, nyní otestujeme ligy, jelikož nám o ně píšete, a to hned z několika důvodů, jednodenní turnaje nestíháte. Léto většina z nás tráví na obou stranách, doma u her, a také doufáme, že i venku! Ligy umožnují hrát dle vašich potřeb a možností a pro nás to bude i ukázka, jestli podobný model implementovat do sezóny od 1. 9. 2020. Přejeme příjemnou zábavu, a to jak v našich soutěžích, tak klidně venku s přáteli. Krásné léto všem!

Letní Liga Xbox Challenge Registrace běží do 5. 7. 2020 (s ohledem na prodloužený víkend jsou registrace prodlouženy do 6. 7.), pokud není uvedeno jinak a ligy odstartují v následujícím týdnu! V případě, že někde bude velmi málo hráčů, ligu nespustíme.
Všechny registrace na jednom místě: https://www.toornament.com/en_GB/playlists/3685753794972434432

FIFA 20 FUT Letní liga – Registrace otevřena
NHL 20 HUT Letní liga – Registrace otevřena
NHL 20 1v1 Letní liga – Registrace otevřena
PES 2020 MyClub – Registrace otevřena
Forza Horizon 4 HOT LAP – registrace bude formou odeslání výsledků (start 19. 7)

Veškerá komunikace probíhá na našem Discord serveru https://discord.com/invite/kYAYSzV, který je snadno dostupný z PC nebo mobilu.

Ceny v soutěži
Do turnajů jsme celkově připravili ceny v hodnotě 15000Kč, ale hlavně možnost získat pokračovaní vybraných her. Dílčí rozepsání cen, najdete u soutěže.

Zajímavé stránky a odkazy:

Oficiální FB skupina turnajů https://www.facebook.com/xboxchallengeczsk/
Oficiální Instagram https://www.instagram.com/xboxchallenge/
FB skupina pro obecné informace https://www.facebook.com/groups/xboxesportsczsk/

Admin tým
Aktuálně jsme hlavně k NHL komunitě získali novou posilu a bude jim Seedar. Pokud máte zájem se zapojit a pomoci tvořit komunitu budeme rádi. V případě zařazení nových her, je vždy nutné, aby hra měla svého admina, týká se například zvažovaných her Rocket League, World of Tanks, PUBG atd..

27. 07. 2021 • waggon0

Letní výprodej 2021

Sice jsme tentokrát na letní výprodej museli čekat až skoro do poloviny prázdnin, ale lepší teď než nikdy. Právě totiž dorazily slevy s takovým už klasickým označením Ultimate Game Sale. Opět je toho hodně, opět je z čeho vybírat a opět jediným limitem je stav finančního konta a snad možná ještě informace, zda je či není daná hra v EA Play nebo ještě lépe v Ultimate Game Passu, který lze stále pořídit až na...

»
30. 06. 2021 • Lukáš Urban0

Forza Horizon 4 už nepřinese nic nového

Celých 25 aktualizací zaměstnanci Playground Games pracovali na tom, aby byla Forza Horizon 4 lepší a větší. To zahrnovalo jak placené dodatky, tak bezplatný obsah s novými režimy či speciálními auty. Tomu je od příštího měsíce konec. Studio potřebuje co nejvíce lidí na dokončení nového dílu, což znamená, že u čtyřky zůstane jen nezbytně nutný počet osob, jejichž prací bude vylepšovat chod, opravovat chyby a řešit zpětnou vazbu od hráčů. Co...

»
21. 04. 2021 • DandyCZE0

Forza Horizon 4 Challenge – Vyhlášení

Řev motoru pomalu utichá, ale v zákulisí to přímo vře. Bouchají láhve šampaňského a začínají bujaré oslavy. Máme za sebou Forza Horizon 4 Challenge, která nás provázela skoro dva měsíce. Do soutěže se zapojilo přes 270 natěšených jezdců, kteří se porvali o nádherné ceny. Finále nemohlo být dramatičtější, když nám na prvních dvou místech skončili jezdci se stejným počtem bodů a museli jsme soutěž nastavit o finálový týden. Dnes už...

»
15. 04. 2021 • DandyCZE0

Forza Horizon 4 Challenge – Finále

Dnes jsme měli oznámit celkového vítěze, ale vaše neskutečné výkony nám připravili situaci, kdy na prvních místech máme dva jezdce se stejným počtem bodů. Mohli jsme udělat los, ale rozhodli jsme se závodníkům dát čas na odjetí finálového závodu do pondělí 19. 4, do 20:00! Rozhodne se už pouze mezi nimi, kdo se stane celkovým vítězem a odnese nebo spíše odveze nádherné ceny.

»
06. 04. 2021 • waggon0

Jarní výprodej 2021

Pokud by se příchod jara měl řídit podle Microsoftu, tak by začínalo až dnes, jelikož právě startuje, již tradiční, jarní výprodej a do toho se přidávají týdenní slevy. Výsledkem je, že můžete vybírat ze 729 zlevněných položek. A opět je z čeho vybírat a opět bude jediným omezením výše vašeho konta a vlastnictví Game Pass. Na ten stále platí výhodná možnost jej získat až na “3 roky za pouhých 26Kč“. Snad...

»
01. 04. 2021 • DandyCZE0

Forza Horizon 4 – Challenge week 4

Driftovací vložka vystrašila hodně jezdců a i z reakcí na Discordu a Sociálních sítích jsme viděli vaši radost po oznámení programu na 4 týden. Závod převážně krajinou nabídnul velkou bitvu a krystalizování pořadí. Do turnaje se aktivně zapojilo už přes 260 lidí, což nás opravdu těší. Do konce šampionátu nám zbývají už jenom dvě kola a na čele se nám pevně usadila dvojice Radas59 a Blafaki, která si to rozdá...

»
26. 03. 2021 • DandyCZE0

Forza Horizon 4 – Challenge week 3

Máme za sebou třetí kolo, které jsme tentokrát zvolili hodně netradičně. Snad poprvé v našich soutěžích jsme se podívali na drifty o které si hodně hráčů psalo.

»
19. 03. 2021 • DandyCZE0

Forza Horizon 4 – Challenge week 2

Mám velkou radost, a mohu vám představit výsledky po 2. kole a zároveň pozvat na kolo třetí. Boje na špičce jsou fantastické a časy naprosto úžasné a opět celkové výsledky atakují světové časy! Registrace do šampionátu je stále možná a věříme, že se zapojíte a najdete soupeře i jinde než na samotné špičce. Jde především o naši snahu dodat vám zábavu a možnost se poměřit s kamarády, když třeba špička...

»