Aery – Dreamscape vám vstoupí do mysli

Autor: olishuPublikováno: 14.1.2022, 11:28

Publikováno: 14.1.2022, 11:28

Přiřazené štítky

Sociální sítě

O autorovi

olishu

Je autorem 72 článků

Ve hře Aery – Dreamscape hrajete za ptačího ducha, který může vstupovat do myslí jiných lidí a zkoumat jejich myšlenky, tajemství a představivost. Každý člověk má svůj vlastní imaginární svět a každý svět zajímavým a většinou abstraktním způsobem představuje myšlenky, obavy a ambice daného člověka.

V rámci imaginárního světa musíte najít určité množství střípků paměti, abyste mohli postupovat příběhem a dozvědět se o dané osobě více. Jakmile najdete všechny střípky paměti, můžete svět opět opustit a hledat další mysl, kterou chcete prozkoumat. Každý jednotlivý svět představ tedy působí jako vlastní malý příběh s vlastním tématem, designovými prvky a překážkami.

Zažijte pocit létání, ponořte se do krásných a atmosférických krajin a vychutnejte si jedinečný příběh hry, přičemž cestou poznáte spoustu zajímavých lidí. Studio EpiXR Games dnes vydává tuhle akční adventuru pro konzole Xbox One a Xbox Series X|S a k dispozici je v obchodě Microsoft Store.

06. 02. 2022 • HusekD0

RECENZE: Aery: Dreamscape

Herní svět dokáže být velmi hektické místo. Můžete v něm bojovat ve velkých vesmírných bitvách, odvracet invazi ze samotného pekla, nebo například usednout za volant závodního supersportu a odjet několikahodinový závod. Čas od času toho na vás může být už dost a dali byste přednost něčemu klidnějšímu, u čeho by vám nevyletěl tlak až do nebes. S touto myšlenkou přistupují k vytváření her vývojáři ze studia EpiXR Games. Jedná se...

»