Co takhle s námi strávit půl hodiny?

Autor: Lukáš UrbanPublikováno: 20.9.2019, 18:46

Publikováno: 20.9.2019, 18:46

Sociální sítě

O autorovi

Lukáš Urban

Lukáš Urban

Je autorem 2432 článků

Obyčejný hráč s velkou hubou. Věrný člen redakce, jehož revír začíná a končím psaním.

To je nabídka, co? Už se hrozíte, jak vám zkazím reputaci na veřejnosti. Ale buďte v klidu, moje nabídka je ve vší počestnosti. V redakci jsme totiž zaznamenali, jak vás mrzí ztráta našich streamů. Inu, občas se tak stane a člověk musí něco obětovat z určitých důvodů. Moje hraní se ale úplně nevytratilo. V rámci pracovní činnosti jsem našel azyl na oficiálním kanálu českého Xboxu, kde jsem pouštěn do éteru s nejnovějšími hrami nebo zajímavými nabídkami.

Během třiceti minut je hra podrobena analýze toho nejzajímavějšího. Co je letos nového na starých sériích? Povedla se nová střílečka? A co ta hra s českou lokalizací? Téměř na vše najdete odpověď, a to s okamžitou ukázkou hry, daného úseku nebo nabídky. Je ale jasné, že chytit živé vysílání nemusí být vždy možné. Proto je tu nová sekce na XKO TV, kde pod názvem #xbox30minut naleznete záznam ze streamu. Během hraní je YouTube kanál také plně aktivní, tudíž si svou oblíbenou kratochvíli můžete zapnout tam. Snad vám nový formát ve spolupráci s Xbox CZ přijde vhod. Jako první se v tomto schématu představuje FIFA 20 z předplatného EA Access. Budu se na vás těšit u skvělých her.

 • Maladava

  Sleduju na FB, ale nepravidelně. Na YT budu sledovat 🙂

 • ZdBu74

  Já byl dneska v práci akorát před obědem, když se mi ne telefonu ukázala notifikace, že běží vysílání na YT, tak jsem si pustil jen chvilku, kdy jsi procházel menu a pak jsem musel letět na oběd 🙂 Každopádně se na záznam podívám a díky alespoň za tento způsob.

 • FABIOOZO

  jo ty streamy s vama zamrzi no byla vzdy sranda, dobrej pokec vcetne chatu, i hrani s vama super

  • Maladava

   Taky mi to chybí.

15. 11. 2019 • sirnaq24260

Raymond: Chceme být rovnocenými soupeři!

Dnešní rozhovor začínáme s manažérem týmu SK Slezská, zároveň jediným zástupcem z Moravy – Raymondem.

»
04. 11. 2019 • sirnaq24260

KazatelCZE: Jsme sice nováčci Xboxweb League, ale chceme ji vyhrát!

Dnes tady máme rozhovor s kapitánem našeho domácího týmu FC Xboxweb, zároveň veteránem české Pro Clubs scény Martym.

»
04. 11. 2019 • lindros88cze1

Xbox Masters o 230000kč startuje!

Možná jste včera zaznamenali oznámení oficiálních turnajů v Xboxu pod názvem Xbox Masters. Máme velkou radost, že se podařilo připravit i velké turnaje na Xboxu a za to patří velký dík organizátorům a partnerům. Za tým XW  nás to těší dvojnásob, jelikož se na turnaji budeme podílet. Ale teď k samotným turnajům.

»
01. 11. 2019 • sirnaq24261

Vorlajzzz: Začátek Xboxweb League nebyl pro nás jednoduchý!

Dnešní rozhovor začínáme s manažérem týmu FK Severka, zároveň vítězem 1. ročníku VPG CZ/SK ligy (nově Xboxweb League) a člověkem, který měl velký podíl na rozjezdu české Pro Clubs scény Vorym.

»
07. 10. 2019 • sirnaq24260

Xboxweb League startuje!

Nazdar fifaři, pár dnů zpět jsme Vám představili zbrusu novou československou Xboxweb League ve hře FIFA 20, režimu Pro Clubs. Lehce jsme Vám nastínili jak to bude vypadat, ale dnes bychom Vás chtěli obeznámit s  kompletními informacemi.

»
04. 10. 2019 • DandyCZE0

Xboxweb FIFA 20 Welcome Cup

Stejně jako v NHL, tak i ve FIFĚ jsme letos připravili úvodní turnaj a podle očekávání i herní sezónu, kterou představíme v nejbližších dnech!

»
29. 09. 2019 • sirnaq24261

FIFA 20 Pro Clubs a Xboxweb League

Zdravíme všechny online hráče a hlavně fifa nadšence! Naše úspěšné FIFA, NHL a PUBG turnaje již určitě znáte. Dnes, Vám ale chceme představit absolutní bombu a hlavní novinku letošního roku – spuštění Xboxweb League v FIFA 20, režimu Pro Clubs. Naše československá liga se odehraje v nejnovější verzi hry a to pod systémem VPG, který je celosvětově využíván. Díky tomuto jedinečnému systému jsme schopni hru posunout blíže reálnému fotbalu (Nákup/prodej...

»
28. 09. 2019 • kazatelcze6

RECENZE: EA SPORTS FIFA 20

Ani tento rok nejsme ochuzeni o další díl ze série FIFA. Dnes necháme stranou handrkování na téma, jestli je lepší FIFA nebo PES, kdo si koupil licenci na Juve a raději si rovnou řekneme něco o nové FIFA 20.

»